Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
czy ktoś orientuje się lub potrafi wskazać źródło/poradnik, w jaki sposób tworzone są instrukcje dołączane do mebli IKEA? chodzi mi o to, jak poszczególne grafiki są rysowane - w #illustrator jakimś #autocad (rozglądając się w sieci, wychodzi na to, że najlepiej by się nadawał #inventor )? planuje mały projekt i chce właśnie taki rodzaj instrukcji wykonać - bez tekstu, same obrazki :)
#grafika #adobe #autodesk #projektowanie #ikea #rysunektechniczny
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xyz23: tak mi się też wydaje - bo rysowanie w rzucie izometrycznym w Illustratorze to jakaś mordęga by była - próbowałem, proste kształty jeszcze ok, ale dodawanie nowych części i łączenie tego w całość to już tragedia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prism2772: nie nadaje się blender? dobrze rozumiem? ;) awersji raczej do cadów nie mam, z tego co widziałem tutoriale to wydaje się do ogarnięcia - nie zależy mi na mega precyzji, tylko na osiągnięciu efektu, o którym pisałem na początku ;)
@niezaleznyprosiak: sam jakbym się za to brał za to, to użyłbym Blendera, ale to kwestia dopasowania materiałów i do zastosowań CADowskich daleko mu do ideału, ale mi osobiście dużo wygodniej by się przygotowało model i manipulacja nim później :)