Wpis z mikrobloga

Ludzie są śmieszni robię badania do pracy w związku z czym chodzę od lekarza do lekarza. Pierwszy okulista bez problemów, drugi neurolog pytam kto ostatni jedna Pani pierwsza, druga pyta na którą godzinę 9:15 mówię ona to ja na 9:10, myślę sobie no na pewno xD nie daję się 5 min na pacjenta, ale olewam mówię ok. Wychodzi pierwsza Pani, a lekarz z gabinetu poproszę Pana xyz xD. Kobieta około 26 lat, z łysym szczurkiem w parze.

#p0lka #lekarz #heheszki
  • 8
@yneb: imo powinny być jakies konsekwencje spóźnienia, po to umawiam się tydzień przed żeby zdążyć na czas, a potem #!$%@? wchodzi bo dzisiaj stwierdziła ze pójdzie do lekarza i wkręca ze się spóźniła, nie ma #!$%@?, rejestracja jest tam, idź i się rejestruj i czekaj tydzień a potem godzinkę w kolejce. Ja czekałem nawet jak miałem te słynne zwolnienie do podpisu, gdzie wszyscy „ja tylko na chwilkę” wchodzą
@yneb: to wchodzisz z obsuwa albo pod koniec dnia, a nie jak najszybciej bo miałeś na 16:30 a przyjechałeś 16:40 i chcesz wejść o 16:42, czemu inni maja czekać dłużej bo tobie zepsuł się samochód? Przychodzę czasem 20 min wcześniej żeby nie świecić oczami jak debil i czekam 20min+40 min obsuwy a ludzie wpadają 3 min po czasie i chcą wejść odrazu, tacy powinni czekać na koniec dnia aż będzie dostępny