Wpis z mikrobloga

A napiszę, może coś się znajdzie.

Miałem dzisiaj na rondzie Sybiraków kolizje, facet we mnie wjechał i zarysował bok. Jechałem Przybyszewskiego od strony Lodowej środkowym pasem (na wprost), facet prawym do skrętu, z którego pojechał prosto. Nie mógł ustalić swojej wersji, więc para policjantów, która się zjawiła, przekazała sprawę do wydziału a ten będzie wzywał nas na przesłuchanie i sprawa trafi do sądu.

Nie mam kamerki, świadków też nie było. Może ktoś stąd przejeżdżał i widział zdarzenie?

#lodz #wypadek

Edit: było to o 12:32.
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@asd1asd: to rondo nadal jest pechowe mimo ze ladnie jest wszystko wyrysowane i zrobione, to ludzie nie potrafia w odpowiedni pas wcelowac. Dzisiaj jakos po 11 juz widzialem 2 osoby ktory za rondem staly i wydzwanialy gdzies, pewnie tez podobna sytuacja jak Twoja. Mnie ostatnio by ciezarowka tam staranowala ktora z srodkowego pasa startowala i zaczela jechac na moj lewy pas.. w pore odbilem i odpalilem klakson bo inaczej bylbym na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asd1asd: to spoznilem sie chwile.. a pewnie bylbym swiadkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) my z kolegą tak miedzy soba stwierdzilismy ze to dziadka wina mimo ze bylismy po drugiej stronie xd oby Ci sie udalo wygrać i sprawe i odszkodowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Klaatu_barada_nikto: wystarczy ze dziadzia mial wizje i wystrzelil pierwszy po ukosie na nie swój pas i już jest dzwon.. codziennie po kilka razy tam jezdze i to co ludzie wyprawiaja to szkoda gadać. Nie czytają znaków wcześniej, pozniej panika i o.. kaufland na innym kierunku i bach z prawego na srodek bezmyslnie..
@asd1asd: Poogladalem z 5 minut kamerke z toyi. Tam wyglada jakby co 10 auto mniej wiecej zle jechalo. W ciagu tych 5 minut byl jeden debil co 1) wyprzedzil na przejsciu dla pieszych jak pieszy z niego korzystal 2) zjechal z ronda pasem jazdy na wprost #!$%@? sie tuz przed ciezarowke ktora tez zjezdzala.