Wpis z mikrobloga

@Zakimar: no, kręci się, na Starówce, którą przemielono na każdy sposób. Chcesz mi powiedzieć, że w Wwie jest więcej miejsc tak "nieruszonych" od lat, jak w Łodzi?
W Krk mieszkam od urodzenia, a o co chodzi, bo nie rozumiem? Może chcesz Kraków do Łodzi porównywać?
@Zakimar: porównywanie nienaruszonego w czasie wojny Krakowa o ciasnej, zwartej zabudowie do przemysłowej przestrzennej Łodzi z post-apokaliptycznym klimatem, ok.
Kraków może co najwyżej być śmierdzący w Podgórzu, tam gdzie masa nieremontowanych kamienic lub w okolicy dworca. Można również określić go chaosem urbanistycznym, ale żeby w 1% był podobny do Łodzi, to chyba można tak powiedzieć tylko gdy brak argumentów.
@Zakimar: w całym kraju jest smog. Kraków leży w niecce, stąd wszystko się tu aż tak kumuluje, dodając smród z okolicznych wiosek, które są głównym powodem problemów. W Łodzi pachnie fiołkami i nikt nie pali węglem?

Kraków jako miasto wojewódzkie, które w bliskim sąsiedztwie nie ma innego tak turystycznego miasta na pewno przyciąga jeszcze więcej meneli, raczej nic nowego.

Szczerze, to nie wiem o czym w ogóle jest ta rozmowa i
@bolorollo: Łódź się ostatnio mocno zmieniła, duża część takich fotek jest już mocno nieaktualna, owszem są miejsca takie jak na zdjęciach, ale obecnie to ułamek tego co było kiedyś i myślę, że Łódź obecnie mocno nie odstaje od innych dużych miast. Polecam przejdzieć profil miasta FB bardzo dużo fajnych fotek pokazujących jak naprawdę teraz wygląda to miasto
  • 2
@Zielony_Ogr sam mieszkam w Łodzi i widzę jak się zmienia:) Wszystkiego na raz nie zrobią, ale różnica, między tym co było 10 lat temu a teraz, jest ogromna. Jednak tak jak piszesz, takie miejsca jak z obrazka nadal można spotkać - ale to samo tyczy się każdego miasta.