Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki, jaki #gimbal do #smartfony byście polecili? Potrzebuję czegoś do nagrania materiału promującego pewną usługę na telefon i bardzo ważna jest dla mnie stabilizacja obrazu, ale nie chcę kupować gimbala za 500zł jeśli taki za 150 wystarczy, potrzebuję nagrać zawartość ekranu telefonu, nagrywającego aktywność apki wykorzystującej aparat ( #augmentedreality #vr )
Alternatywą byłoby wypożyczenie, ale cena 60-100zł za dzień, podczas gdy jestem pewien że przynajmniej 4-6 dni będę go wykorzystać skłania mnie raczej do kupna.
A może jest jakieś miejsce, gdzie można wypożyczyć w bardziej rozsądnej cenie?

#krakow #grafika3d #wideorejestrator #pytaniedoeksperta #pytanie #telefony #sprzetfoto #fotografia #video
  • 3
@BDLK_IMPRTR: wypożyczalnia creative grapes ma teraz promocję i mógłbyś mieć gimbal na 2 tygodnie w cenie dwóch dni, jednak oferta jest skierowana tylko do dotychczasowych klientów, a przypuszczam, że nim nie jesteś.

Może spróbuj na grupach filmowych/fotograficznych popytać czy ktoś by nie pożyczył taniej takiego stabilizatora. Np. samopomoc filmowa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlodyteam Potrzebuję na już w sumie, więc 8 marca to duuużo za późno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@shackup: dzięki! Może uda mi się skontaktować z kimś kto jest klientów, tylko z tego co widzę nie mają gimbala do telefonu (,)