Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja kobieta jest w ciąży. Oklamywala mnie że bierze tabletki antykoncepcyjne. Pomyślcie że idiota nie zauważył - ale codziennie wieczorem lykala coś z takiego babskiego blistra i jak się okazało (po fakcie) - były to tabletki przed ciążowe. Wszystko z premedytacją. 4 lata jak krew w piach i niechciane z mojej strony (przynajmniej na obecną chwilę) dziecko. Nie szukam rad, chciałem się tylko wyzalic. I sprawdźcie co lykaja wasze #rozowepaski jeżeli twierdzą że antykoncepcje

#zalesie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #wpadka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 47
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nigdy nie zlapalabym kogos na dziecko bo to ponizajace.

Aczkolwiek nie rozumiem tez troche glownego posta. Jesteś z laską 4 lata...
-Nie chcesz miec wcale dzieci - czemu nie wazektomia?
-Nie chcesz miec z Nią dzieci- czemu nie zabezpieczasz sie ze swojej strony? (i w tej sytuacji troche karma bo marnowales lasce z premedytacja czas)
-Za wcześnie na dziecko? No cóż... teraz juz nie ma co biadac nad rozlanym mlekiem,
@AnonimoweMirkoWyznania:
posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
@Faveola: Ty tak serio?

Wazektomia to poważny i trudnoodwracalny zabieg.
Po to ona TWIERDZI że bierze tabletki żeby się nie zabezpieczać, bo tabletki są lepsze niż gumki
Za wcześnie na dziecko? zabezpieczajmy się, ktoś oszukał? problem tego, kto oszukał.

jedyna słuszna i najtańsza opcja to wycieczka do słowaków albo czechów. Cokolwiek by między wami nie było - jak nie chciałeś i twoja dziewczyna nie chciała, nie staraliście się, nie było okazji