Wpis z mikrobloga

@StaryWilk: Nie wiem czy tutaj na wykopie ktoś wstawił czy gdzieś indziej widziałem obrazek gdzie było z lewej zdjęcie gw gdzie pisali o przekopie za PO, że fajna sprawa, a z prawej dali jakieś tegoroczne wydanie gw gdzie pisało że teraz mierzeja to zła itp.

Jak znajdę to dam znać.
@StaryWilk:

Czasy się zmieniły, władza również, inwestycja ruszyła wcześniej niż planowali poprzednicy. Bardzo zaniepokojone wycinką i sprzeciwianiem się Komisji Europejskiej stały się media rosyjskie. Przyznają wprost, że efektem może być wzmocnienie niezależności i suwerenności Polski, ale sprzeciw argumentują ekologią. Według strony rosyjskiej spowoduje to szkody dla ptaków wędrownych. Artykuł w tym tonie czytamy na KGD, portalu z Kaliningradu, który powołuje się na... Gazetę Wyborczą. Podobnie jak rosyjski Sputnik, też zaniepokojony "ekologią
Jakby PO robiło przekop to byś siedział cicho


@technojezus: #whataboutism

Miałeś pokazać dowód, że GW pisała pozytywnie o przekopie za Platformy. A ja Ci pokażę, że było dokładnie odwrotnie:
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35612,14801041,Cala_prawda_o_przekopaniu_Mierzei_Wislanej___Szkodliwa.html - artykuł z października 2013

PO jest sceptyczna. W czerwcu premier Donald Tusk podkreślał, że w Polsce jest do zrealizowania gigantyczna liczba inwestycji pierwszej potrzeby, zaś "bardzo kosztowny projekt przekopania Mierzei Wiślanej, o wątpliwym sensie ekonomicznym, jest dziś wyłącznie politycznym trikiem"
@kanapeczka_z_kanapa: Dla mnie to obojętnie czy pis, po, Marian kowalski, Biedroń czy Korwin by budował i tak jestem za budową.

No ale sprawdzanie źródeł jest lewackie i lepiej zawierzyć śmiesznym obrazkom w internecie.


No co ty nie powiesz.Skoro ta budowa jest bez sensu, to ciekawe czemu taki ból dupy mają Rosjani i nie chodzi mi o ekologię.