Wpis z mikrobloga

Dlaczego Konfederacji rośnie i czego oczekuje wyborca:
- nie chcą dyskursu UE
- chcą jeździć samochodami spalinowymi i jeść mięso oraz nabiał w takich ilościach jakie chcą
- nie chcą być niewolnikiem ani tych z zachodu, ani tych ze wschodu ani tych zza oceanu
- chcą równego prawa i traktowania dla wszystkich Polaków i imigrantów
- nadęta biurokracja to przeszkoda dla obywatela
- podatki mają być niskie ale przede wszystkim proste, nieskomplikowane
(podatek belki czy cukrowy out)

#konfederacja #polityka
  • 109
  • Odpowiedz
  • 1331
@wojtas_mks: bo to są różne konfederacje. jak ci taka nie pasuje to innej spróbować musisz, różne są, mówię ci, innej musisz spróbować bo to wycięte z kontekstu i to nie była cała konfederacja, ja ci lepszą znajdę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
bando zamordystów


@Njal: W sytuacji kryzysowej Konfederacja była jedyną partią przeciwna skrajnemu zamordyzmowi. Całe szczęście, że ludzie mają w dupie polityków popierających lockdown.
  • Odpowiedz
@brednyk: dodaj tylko, że chcą jeszcze bardziej umoczyc nas w kościelnym szambie gdzie już teraz kościół jest nietykalny i ma ogromną swobodę. Uprzedzając - kiedyś sam byłem za konfą ale no niestety jestem przeciwny żeby Pan Ksiądz wraz z jego organizacją miał cokolwiek do gadania w sprawach ludzi, którzy z Kościołem nie mają nic wspólnego.

Kiedyś PO miało być taka patią - liberalno-konserwatywna w gospodarce, oraz liberalną w kwestiach spoelcznych -
  • Odpowiedz
nie chcą być niewolnikiem ani tych z zachodu, ani tych ze wschodu ani tych zza oceanu


@brednyk: tylko tych z Watykanu xD
Co to jest "dyskurs UE?" I jak "równe traktowanie dla Polaków i imigrantów" ma się np. do oburzenia JE Bosaka, że mu hindus żarcie przywiózł, albo do stanowiska JE Brauna (so much polskie nazwisko) wobec Polaków-gejów?
  • Odpowiedz
@brednyk: Konfederacja to populisci. Ich obecność w sejmie prowadzi do wstrzymywania się od głosu, chyba, ze chodzi o ograniczanie wolności to wtedy są za. To są tacy liberałowie i wolnosciowcy, co chcą mówić co prywatne firmy maja robić. Nie maja żadnego pomysłu na podatki, tylko krzyczą o likwidacji ZUS, a jak zaczniesz zadawać pytania to nie potrafia odpowiedzieć. Zreszta serio chcesz żeby Polska rządzili ludzie, którzy zapomnieli opłacić hostingu?
  • Odpowiedz
@brednyk: konfa będzie gorsza od PISu, za dużo populistów, mało ludzi z konkretnym tytułem naukowym (czy ktoś poza Mentzenem ma dr?). Do Konfy szły największe oszołomy. No i Bosak, gość, który nic nie skończył, a łapał się każdej gałęzi. Finalnie zrobił kurs na szkole Rydzyka. Wypowiada na tematy o których nic nie wie i neguje naukowe metody. Katolicki fundamentalista. Konfa nie może dojść do władzy. To, ze w niektórych sprawach maja
  • Odpowiedz
  • 0
@NaczelnyAgnostyk

@brednyk: powodzenia a rozszerzenia 500+ też chcą? bo bosak tak mówił na Twitterze xD

jak to było? Głoszenie odebrania 500+ byłoby strzałem w stopę? jakoś tak było w przypadku tuskarzy xdd
  • Odpowiedz
chcą równego prawa i traktowania dla wszystkich Polaków i imigrantów


@brednyk: *no chyba, że nie jesteś miałbym hetero katolikiem Polakiem, bo wtedy to nie
  • Odpowiedz