Wpis z mikrobloga

@goodguy: Ulubiona gra z okresu kiedy wyszla w Niezbędniku komputer świat!

ostatnio pierwszy raz grałem w to na padzie i polecam! Choć w zyciu nie osiagne tych czasow na Nikamaru Counter jakie miałem na klawie

Grałem też w WTF Story i mimo że gra nigdy nie została dokonczona to jest perełką. No i Jenka"s Nightmare, ale to juz dla weteranów Cave Story, dla mnie byla trudna, ale do przejścia.
@raavi: Cześć, fajnie że napisałeś. Ja też miałem wersję z Niezbędnika Komputer Świat! Kupowałem wtedy prawie każdy numer ;)
To w takim razie w Cave Story przeszedłeś te inne zakończenia?
@goodguy: trzy, to chyba wszystkie były. Ucieczkę na smoku, ucieczkę helikopterem po pokonaniu doktora i zabicie Ballosa czy jakoś tak. Ten ostatni poziom był strasznie ciężki, kilkanaście razy próbowałem zanim przeszedłem. Z czasem osiągnąłem czas 5:XX albo nawet 4:XX, nie pamiętam. Po tym w menu startowym miałem Toroko - aktualnie mam 11:00'8 - to aż smutne :c byłem swego czasu tak zajarany tą gierką, że temu zrobiłem pixelarty w zeszycie. Zaraz
źródło: comment_1601142966EQ0a1TQGzsukW4uz7yN5Ur.jpg
@raavi: też pamiętam jak rysowałem jakieś postaci z tej gry ;) ale raczej nie dam rady tego znaleźć. Ogólnie byłem zafascynowany tą grą, grałem w nią bardzo długo, zawsze starałem się znaleźć wszystkie możliwe itemki i odwiedzić wszystkie możliwe miejsca. Dlatego też zamiast wskakiwać na smoka i odpalić to najwcześniejsze zakończenie zauważyłem że można przecież iść coraz wyżej i wyżej (pamiętam też że Little Man miał tam rodzinkę).
Wtedy udało mi