Wpis z mikrobloga

Było już setki wątków o jedzenie w Rzeszowie, jedzenie z różowym również, ale... Czy ktoś poleci miejsce do zabrania dziewczyny na śniadanie? Czyli generalnie coś otwarte najpóźniej od 8 i żeby to nie była cukiernia i tym podobne

#rzeszow
  • 17
@dzek: nie wiem czy o to Ci może odpowiadać, ale w hotelowych restauracjach sa zazwyczaj szwedzkie stoły z dobrym jedzonkiem. Oranżeria i kulisy na przykład. Jak dla mnie super opcja bo duzy wybór, a godziny to zazwyczaj 6/7 do 10. Jeśli coś innego to kawiarnie. W Hola Lola sa dobre kanapki na cieplo, a w Powoli Cafe mega omlety i pyszna kawka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzek: zrob jajecznice w chalupie. ponizej cebulki nie schodz. z kielba/boczkiem trzeba wyczuc. miastowe to co druga sie odchudza. czasem nawet dostaniesz deser xD. efekt nawet lepszy niz wyanie kazimierza w powietrze #pdk
@dzek: wiele osób mi polecało kawę rzeszowska ale jak poszłam to szału nie ma. Pierwszy raz tam dostałam jajka sadzone... na twardo. Do tej pory na świecie i w innych polskich miastach, to było oczywiste, ze żółtko ma być płynne i nie trzeba było się o to upominać, chyba ze chciało sie sciete xD tam trzeba powiedzieć, bo dostaniesz jajko na twardo XD rada na przyszłość dla planujących wizytę w tym
@Adamerio: a weź mnie nie wkurzaj, zawsze zapominam do kiedy to, ostatnio podjeżdżam ucieszony bo już 10:03 I na pewno dają już normalne.

Tym razem nie powstrzymałem westchnienia jak powiedział że do 10:30 oferta sniadaniowa