Wpis z mikrobloga

U mnie na osiedlu i na sąsiednim osiedlu mieszkało dwóch czarnych chłopaków, którzy urodzili się już w Polsce w latach 80, wszystko git, każdy ich lubił, nigdy nie widziałem żeby ktoś im dokuczał z powodu koloru, takie ziomeczki z nich, szacuneczek normalnie itp ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale oczywiście jeden z nich miał ksywkę bambo a drugi makumba, #!$%@?, co za kraj XDDD
#truestory #polska #lata90
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bergero00: niedaleko mnie mieszka patologia, gdzie jedno dziecko jest czarne (puściła się z jakimś hiszpanem). Ma przezwisko ni**er, bo ktoś starszy tak na niego powiedział, inne dzieciaki podchwyciły i tak zostało. Wszystkie dzieci go tak nazywają, nikt nie uważa tego za obraźliwe, chłopak ma teraz z 10 lat i nie rozumie co to znaczy tak samo jak jego patologiczna matka.
@bergero00: to ogarnij to: mieszkam w uk i mam kumpla który mamę ma pół Polkę pół Marokankę, a ojciec z Tanzanii no i on jest czarny, urodził sie w Poznaniu, przyjechał nie dawno i nie bardzo mówi po angielsku. Jakiś czas temu miał sytuacje w szkole, ze podeszło do niego dwóch polskich dresikow i sapa po angielsku „co ty #!$%@? ze Polak jesteś” „na #!$%@? sie podszywasz podrabiancu” itp a on
@bergero00: pff pewnie wielu tu kojarzy ludzi o 'ksywkach': gruby, łysy, boczek, pumba, siwy, krzywy... No i co z tego? To są 'ksywki', coś co pozwala skojarzyć człowieka szybciej niż jego dane osobowe.
@silentpl: zero argumentów xD czego się spodziewać po takim wysrywie. Ja zachęcam żebyś otworzył oczy i czasem użył mózgu - myślenie nie boli. Jesteś hipokrytą i powinieneś się przyznać i przeprosić a nie wypisywać jakieś gówna dalej xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ambitny_leniwiec: nie zasługujesz na argumenty gdy zamiast prowadzić konwersację jak człowiek nazywasz kogoś "opóźnionym [...] zjebem [...] ułomem i debilem" zaledwie w dwóch zdaniach. Takim podejściem to my polski nie poprawimy kolego.
@silentpl: no sory tak nazywam ludzi którzy nie potrafią myśleć logicznie i używać argumentów a odbijają piłeczkę jakimiś wysrywami - tylko udowodniłeś że w niczym się nie pomyliłem xD przeczytaj sobie po 3 razy każdy post i spróbuj coś z tego wyciągnąć xDD
@silentpl: haha, człowieku zrobiłeś to samo o co sprules się dosłownie post wyżej i się dziwisz, że ludzie na to reagują ( ͡ ͜ʖ ͡)

Gościu przeczytaj swój i jego post kilkukrotnie. Ani razu nie wspomniał w jakich dzielnicach mieszkał, za to ty dla osłabienia jego argumentacji stwierdzasz, że miał do czynienia z biedota, stąd takie doświadczenia.

Serio nie masz nic konrektnego na swoją obronę? Moze
jeden z nich miał ksywkę bambo a drugi makumba


@bergero00: nie rozumiem co w tym złego. Doszukiwać się tutaj jakichś podtekstów na tle rasowym może chyba jedynie rasista ( ͡° ͜ʖ ͡°) na niskich mówi się zazwyczaj mały, na wysokich drągal, na grubych grubas, na chudych patyk itp itd.