Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
#zwiazki
Podjęłam najlepszą decyzję w tym roku. Rozstaję się z niebieskim. Przez rok miałam wielki ból dupy o jego zarobki (4 razy więcej ode mmie). On chce żyć na innym statusie na który mnie nie stać. Nie potrafiłam się cieszyć z jego sukcesów, bo nie dawał mi wsparcia co powodowało moją frustrację. Czuję ogromną ulgę. Pijcie ze mną kompot! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 32
OP: @goly8622 @paruwczanbiedronki @kult_cwaniaka @Mathas problemy zdrowotne, dużo przeznaczyłam pieniędzy na leki, przeznacze jeszcze więcej. Ucielo mi połowę wypłatę. Nie możemy przez to wyjść nigdzie bo mnie nie stać. Wychodzi ze znajomymi sam. Zamawia sobie makaron sam, nie pytając czy chce.
Nie chodzi o to, ze jets zle jak za dużo ale związki gdy różnica finansowa jest za duża, są nieudane

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
Op bez kodu : @southlander niby czemu. Ja zarabiając 2 tysiące nie jestem w stanie pozwolić sobie tyle co osoba zarabiająca 8 tysięcy. On chce pojechać do Azji, mnie nie stać na Azję. Jedziemy na mniej ekskluzywne wycieczki w okolice Polski. On jest zły bo nie może zwiedzać świata a ja bo on. Po zaplaceniu czynszu za mieszkanie, jedzenia zostaje mi byle odłożyć pare groszy na wkład własny do mieszkania czy oszczędności.
@AnonimoweMirkoWyznania: @AnonimoweMirkoWyznania: to akurat jest straszna Bzdura bo u mnie też jest różnica znaczna w zarobkach między mną a różowym i przez to po prostu znacznie częściej funduje wszelkie wyjścia, czy dorzucam większą część do jakichś wyjazdów i wakacji i mi to nie przeszkadza. Widać że gość miał po prostu inne podejście które na dłuższą metę zupełnie nie nadaję się do życia. Bo co, jak byście zamieszkali razem na stałe