Wpis z mikrobloga

Asymetryczne horrory multiplayerowe stały się jednym z moich ulubionych gatunków gier. Friday the 13th: The Game jest według mnie obecnie najlepszą grą z tego gatunku. W tym materiale przedstawiam rozgrywkę z perspektywy mordercy i omawiam część zasad tej pysznej zabawy.

Granie i gadanie, Friday the 13th: The Game 01 - Jason i nastolatki

#vigorowicz #gry #ps4 #xboxone #pcmasterrace #rozrywka #polskiyoutube
Pobierz Vigorowicz - Asymetryczne horrory multiplayerowe stały się jednym z moich ulubionych ...
źródło: comment_Z14kGjGKMrmN4RGS8LEITF7wh0KBk0U1.jpg
  • 12
@Mariusz_Drugi: ja dalem w okolicach premiery jakies 150zl. po pierwszym meczu, w ktorym umarlem bardzo szybko, zalowalem zakupu ale pogralem dluzej i nie moge sie oderwac. duzym plusem tej gry jest orginalnosc, nie ma drugiej takiej.
@Mariusz_Drugi: no dobra, w tym gatunku jest kilka takich gier ale roznia sie istotnymi szczegolami. dla mnie minusem dead by daylight jest brak mozliwosci skasowania ofiary na miejscu, trzeba ja scigac, pacnac dwa razy i powiesic na haku z ktorego tez moze uciec dwa razy. mapy w dbd przypominaja labirynty a nie przestrzenne miejscowki. wiadomo, kwestia gustu ale w tym gatunku f13 jest dla mnie numerem jeden.