Wpis z mikrobloga

zrobiłam taki dym na mirko, że nie wiem czy śmiać się czy płakać (ze śmiechu oczywiście) ( ͡° ͜ʖ ͡°) może i wyglądam jak ziemniak, może i jestem ulana, ale właśnie daliście mi dużo do zrozumienia, tym wszystkim, pozdrawiam wszystkich którzy komentowali i komentować będą, tymczasem ja wracam do delektowania się waszą nienawiścią, buziaczki Mirusie od córki Makłowicza ʕʔ #pokazmorde #rozowepaski #gownowpis
  • 111
@madzja: ale chwalisz się czy żalisz? Wstawiłaś swoje zdjęcie to powinnaś liczyć się z krytyką tak samo jak z pozytywnymi komentarzami, co w tym dziwnego? Do tego dodajesz he he he wpis he he jak to Cie bardzo NIE rusza, a w głebi duszy Ci smutno bo nikt nie dał Ci tyle atencji ile byś chciała, mało tego. Nie tyle, że nie dostałaś atencji, a dostałaś pocisk. Ot co ¯\_(ツ)_/¯
@madzja: Może pociesza cię fakt, że 3/4 hejterów na ulicy nawet nie odezwałoby się do Ciebie słowem i czuło zaszczycone, gdybyś raczyła usiąść obok nich w autobusie, potem chwaląc się tym achievementem na mirko wraz ze zdjęciem strzelanym z partyzanta.

-PaTrzTa PrzeGRywy, JakaŚ Łaska obOK mnIE UsiaDŁA. A wY cO? NadAL w PIWniCY??

Fajna Halina jesteś, faceci lubią puszyste. Daj se spokój, ale te zdjęcia niepotrzebnie tutaj wstawiałaś. Jeszcze ktoś będzie
@mieszko111 nie, przyzwoitość nie wraca. A Ty nie jesteś w tej chwili przyzwoity tylko bronisz przegranej sprawy i niczym bialorycerz bronisz różowej, która się żałośnie zachowuje. Przy okazji obrażając oceniających ja użytkowników.
I nie, żeńska populacja i matka natura nie odrzucają mężczyzn, bo są chamscy. Nie wypelnisz kuponu na seks dobrymi uczynkami. Faceci nie bruchaja bo są brzydcy.
@dewanderer: >Faceci nie bruchaja bo są brzydcy.

Między innymi dlatego, a ich szpetota nie jest przypadkiem.

Nie wypelnisz kuponu na seks dobrymi uczynkami.


Nie ma nic za darmo i na wszystko wypełnia się kupony, zarówno na fruchanie, na miłość, jak i na kolejny posiłek. W życiu nie ma nic za darmo, nie spotyka się za darmo właściwych lub niewłaściwych ludzi ani nie zbiera oklepu.

nie, przyzwoitość nie wraca


Wraca każdy uczynek,