Wpis z mikrobloga

zrobiłam taki dym na mirko, że nie wiem czy śmiać się czy płakać (ze śmiechu oczywiście) ( ͡° ͜ʖ ͡°) może i wyglądam jak ziemniak, może i jestem ulana, ale właśnie daliście mi dużo do zrozumienia, tym wszystkim, pozdrawiam wszystkich którzy komentowali i komentować będą, tymczasem ja wracam do delektowania się waszą nienawiścią, buziaczki Mirusie od córki Makłowicza ʕʔ #pokazmorde #rozowepaski #gownowpis
  • 111
  • Odpowiedz
@madzja: widziałem twoją fotkę i oczywiście gdybym skomentował to też bym napisał standardowy komentarz o ziemniaku ale zdecydowanie nie przejmuj się hejtującymi stulejami, które piszą wulgarne, obelżywe komentarze.
Pozdro i z fartem (kartoflana xD) mordeczko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Elia: A ty taka piękna jesteś hipokrytko? Zapomniałaś już jak chwaliłaś się na mirko, ze zoperowałaś sobie kindol i zrobisz #pokazmorde, ale widać nawet operacja ci nie pomogła skoro tylko na przechwałkach się skonczyło. Za to krytykowanie i wyśmiewanie innych przychodzi ci bardzo łatwo atencjuszko z kartoflem między oczami.
  • Odpowiedz
@madzja: ale co ci to miało dać do zrozumienia? Gdybyś zamierzała to olać to nie pisałabyś teraz. Jeśli postanowisz się odchudzać, bo wykopki się śmieją to daj se na luz, bo twój wygląd to twoja sprawa. Nie spodziewałaś się reakcji? Po #!$%@? tu w ogóle wchodzić w jakieś dywagacje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Wszyscy czasem potrzebujemy atencji. Pokazałaś się, dostałaś atencję - wszystko spoko, ale ten post to juz tak mniej spoko imo.
  • Odpowiedz
@madzja: Jesteś niezadbana, wyglądasz źle. Zamiast brnąć w przekonanie, że to tylko ludzka złośliwość i zamykać się w oblężonej twierdzy, zadbaj o linię i nie próbuj się więcej oszukiwać filtrami.
  • Odpowiedz