Wpis z mikrobloga

@bst kolego, gdybyś miał coś sensownego do napisania to byś napisał swoje zdanie na zadane wyżej przez kogoś pytanie, a krytykując kogoś odpowiedz wychodzisz tylko i wyłącznie na buca. Ja napisałem co biorą u nas znajomi na siłę.
  • 0
@stoprocent to glupio biora, bold obniza sile maksymalna, oxa i wino podnosza sile ale trzeba byc debilem aby szczegolnie takie combo stosowac podczas treningu typowo pod sile. Naderwania niemal pewne, stawy #!$%@?, apetyt #!$%@?. Nikt pro nie wpadnie na tak glupi pomysl aby na tym jechac. Tym bardziej ze to sa srodki na krotki cykl.
@bst no to mu odpisz jak biorą wielce naukowcu.

Biorą jak pisałem i są efekty bo Maxy mają #!$%@?. Choć są zalani jak świnie. Chcą być dużo i silni to ok.

A chyba logiczne że nie kłują tego bez głowy.
@stoprocent: Piszesz o winie, oxy i boldenonie, które są do jakościowej masy i na pewno nie zalewają ludzi jak świnie, bo #!$%@? nie aromatyzują. A estrogeny, których w tym cyklu nie uświadczysz, bo nic z tego nie aromatyzuje, a boldek jeszcze działa lekko jako IA razem z progesteronem są odpowiedzialne za tworzenie cytokin przeciwzapalnych, które chronią stawy, więc po prostu #!$%@? sobie stawy.
I co to jest fluksy w ogóle
@J0SEK a co ty myślisz że ludzie tylko kłują dupę rosną w mięcho i siłę nie jedząc nic? Chłopy #!$%@? cały czas po 4-5 kkcal. Więc chyba nie dziwne że ich zalewa.