Wpis z mikrobloga

@skalar_neonka: Maskara. Juz pomijam kwestie, ze to reporterka, wiec troche dziwne, ze w takiej sukni na czerwony dywan idzie, ale zaczyna to wszystko isc w strone zon rosyjskich oligarchow. Blond, tona tapety i wzorzaste sukienki.
  • Odpowiedz
@miki4ever:? Czemu dziwne. Nie oglądałam Oscarów ale i dzisiaj i przez lata jak jakieś wywiady mi migały z gali (głównie reporterek z stacji telewizyjnych USA) to zawsze były w galowych kieckach. Gala z takim dress codem dla członków to według Ciebie dziennikarze mają w jeansach przeprowadzać wywiady z gwiazdami i relacje z wydarzenia? Wyglądają jednolicie ubierając się tak samo jak gwiazdy i nie wiem jaki problem z tym masz.
MirabelleCooper - @miki4ever:? Czemu dziwne. Nie oglądałam Oscarów ale i dzisiaj i pr...

źródło: comment_gCQiox7JqgsDPQiaS9SrvjWYqL6HnZaZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Maskara. Juz pomijam kwestie, ze to reporterka, wiec troche dziwne, ze w takiej sukni na czerwony dywan idzie, ale zaczyna to wszystko isc w strone zon rosyjskich oligarchow. Blond, tona tapety i wzorzaste sukienki.


@miki4ever: spoko, było o tym nawet w głównym wydaniu wiadomości na tvp XD i że dziennikarki tvn i polsatu nie zrobiły na nikim wrażenia, a do niej ustawiały się kolejki dziennikarzy żeby z nią porozmawiać XD
  • Odpowiedz