Wpis z mikrobloga

@wojna_idei najbardziej śmieszy mnie przypisywanie takiego czegoś lewicy, a jak jakaś nikomu nieznana feministka albo skrajna sjw powie lub napisze coś na tweeterze na białych, heteroseksualnych mężczyzn to od razu jest znalezisko na głównej i kilkaset komentarzy z bólem dupska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojna_idei czyli Jak napisze ze jestes absolutny imbecylem ze wrzuciles wypowiedz cwiercmozga i sie obrazisz moge napisac ze I co #!$%@? z tego? I wszystko jest zalatwione? Stary... Albo jest Serio imbecylem albo miales chwilowe zacmienie mozgownicy dodajac to gowno... Ps. wiekszosc inaczej nazywana ciemna masa plusuje cie bo wiekszosc jest mniej zdolna, mniej inteligetna etc dlatego masa lubi trzymac sie w kupie aka koleczko wzajemnej adoracji... Mam nadzieje ze sie nie
@Icon_of_sin:

czyli Jak napisze ze jestes absolutny imbecylem ze wrzuciles wypowiedz cwiercmozga i sie obrazisz moge napisac ze I co #!$%@? z tego?


Tak, gdyby jedynym argumentem jakim byłbym w stanie odpowiedzieć byłoby "obraża mnie to", to spokojnie możesz napisać "i co #!$%@? z tego", bo to by znaczyło, że nie mam argumentów.