Wpis z mikrobloga

Jak muszę oddać Polish Burger Rzeszów, że mają najlepsze hamburgery w Rzeszowie, a przynajmniej tak było tak ze smutkiem muszę przyznać, że ich konkursy z oznaczaniem ludzi i wygrywaniem hamburgerów to zwykły scam żeby nie wydawać na sponsorowanie postu i żeby ludzie sami oznaczali i robili im zasięgi.
Konkursy pojawiają się od roku, albo nawet od dwóch lat, a do tej pory jeszcze ani razu nie widziałem żeby ogłosili wyniki konkursu. Zwykła januszerka i średnio co dwa posty "oznacz znajomego do wygrania dwa burgery". Już nie raz nawet ludzie pisali, że gówno prawda, że nikt do tej pory nic nie wygrał, a teraz już tego typu komentarze przestały się pojawiać, także pewnie lecą bany.
Jedzenie przednie, ale tworzenie fałszywych konkursów żeby sobie tylko zasięgów narobić, co niestety zdążyło już poskutkować utratą smak bo robi się coraz większa masówka powoduje, że nóż się w kieszeni otwiera.

#polishburger #rzeszow #hamburger #scam
  • 4
@joolekk no niestety tak. Pojawiają się regularnie tylko posty o wygrywaniu i oznaczaniu jak to piszą pasibrzucha żeby wziąć udział w konkursie, ale wyników jeszcze nigdy nie udostępnili. Oczywiście, że ich stać, ale odwalają typową januszerkę
@isthatyouorme kurde byłem ostatnio z różową no i były bardzo średnie, a kiedyś to był mój ulubiony burger, bułka jakaś mała, suchy bo sosu co kot napłakał, mięso takie o. Moim zdaniem zepsuł się strasznie w przeciągu roku. A i sosu nie mieli bo kierowca niepodumał.