Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje pytanie calkiem serio - skad sie bierze takie statystyki? Jest jakis generator? Zawsze mnie dziwi skad komentator wzial dane, ze bramkarz xyz nie wpuscil bramki lacznie przez 1234 minuty jesli na boisku jednoczesnie byl zzz i xxx a jego druzyna miala mniej punktow w tabeli od przeciwnika ale o minimum 5 zoltych kartek wiecej. Czas liczony od pierwszego roznego do trzeciego spalonego w meczu
  • Odpowiedz
@Nagor: Jest coś takiego jak Międzynarodowa Federacja Historyków i Statystyków Futbolu, myślę że sporo takich faktów publikują właśnie oni gdzieś w internecie czy coś. Stąd potem mają to i błyszczą wiedzą komentatorzy, dziennikarze, twitterowicze etc.
  • Odpowiedz
@elaremalaka: wiedziałem że się pojawi gość który przypomni mecz sprzed 70 lat xD Żyjemy dzisiaj, typie xD

Wiesz co oznacza wynik 0:3 na Bernabeu?

Oznacza: Mistrz Ligi Mistrzów pokonany na własnym stadionie. Znowu. xD Takiego mistrza to ciężko zazdrościć
  • Odpowiedz
lepiej wygrać LM czy lepiej spuszczać bęcki 0:3, 5:1 mistrzowi LM mecz za meczem? :)


@K_Wittchen: Czy lepiej jest wygrać MŚ (Niemcy)? Czy ograć mistrzów świata (Polska)?

Tak samo lepiej jest wygrać LM niż ogrywac zwycięzcę LM.
  • Odpowiedz