Wpis z mikrobloga

@djzidane: też chciałbym wiedzieć, wydaję się mega ciekawym gościem. Mam nadzieję, że coś pojawi się jakieś ama na reddicie. Sam się zdziwiłem, że się obudził, akurat chciałem sobie przesłuchać demo polivoksa i patrze, że jest link do patreona
@Kotimisio: mój błąd, nie mam w obserwowanych, wiec nie wiedziałem, ale też się cieszę @Kotimisio , że wraca ! (mam nadzieję, że będzie sporo nowych #syntezatory, może jakieś bardziej współczesne, bo sam mam syntezator z naszej epoki..."Ultranova", ale to kupiłem właśnie dzięki "Jexusowi", bo tak mi się spodobało jego demo Novation Supernova, że postanowiłem sobie kupić coś od novation, nostalgia miał emulować starszego brata)
@Szczaf: Czemu straszny? Gość dawał coś ludziom za darmo i bezinteresownie i się ktoś w końcu nim porządnie zainteresował, czas nadszedł żeby jego historia została opowiedziana i muszę przyznać że forma była naprawdę świetna (mam na myśli 2 częściowy dokument o nim), widać przyszło mu do głowy że ludzie o nim dobrze mówią i go pamiętają to mu się ciepło zrobiło i wrócił. Pewnie jeszcze nie wie że go czeka jechanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kotimisio: trochę się ten Noir nadmiernie podniecał w swoich filmach o nim jakby to był jakiś półbóg, oczywiście szacunek zasłużony za swój wkład ale wydaje mi się, że postać idealna do cmokania dla muzycznej hipsterki. Poznałem jego fenomen jakieś 3 miesiące temu i wydaje mi się, że co raz częściej o nim czytam i słyszę.