Wpis z mikrobloga

Tym wszystkim którym przeszkadza w lato upał 30 stopni to teraz macie cudowna pogodę. Delektujcie się nią, śmiało na spacer, rower czy motor. Jest przecież tak pięknie, komary Was nie gryzą, słońce w monitor nie świeci. Mozna coś w ogródku zrobić, taka pogoda daje tyle możliwości. W końcu się nie pocicie też . Naprawde jest cudownie XDDDD

#pogoda ##!$%@? ##!$%@?
  • 89
Delektujcie się nią, śmiało na spacer, rower czy motor

Jak akurat nie wieje to jest zajebiście. Krótki spacerek w t-shircie i kr. spodenkach...mmm. cudowny chłodek.

W końcu się nie pocicie też


@betonowysedes:
Chyba ty. Ja tam się pocę cały rok, niezależnie od temperatury na zewnątrz.
@2aVV:

Nie rozumiem. Oczekujesz, że zima będzie +20?

Ja oczekuję, że cały rok będzie +25 w dzień i +20 w nocy.
@2aVV:

A fani upałów znani są z tego, że korzystają z niego siedząc w klimatyzowanych piwnicach.

Lol, ja pracuję zdalnie mając okno na południe, bez klimatyzacji, a choć na spacery w środku dnia wychodzę cały rok, nawet w śnieżycę to najbardziej cenię sobie te 30 stopniowe upały, bo mogę
Jak dożyjesz, bo z tak rozwaloną termoregulacją tylko czekać na udar. Lub bardziej prawdopodobna opcja, czyli kłamstwo.


@2aVV: Niby dlaczego? Ludzie w ciepłych krajach mają się dobrze. Te miejsca, w których zima i 25-30 stopni jest idealna, bo nie zużywa się prądu na klimatyzację jak latem przy 40. I tu nie trzeba daleko sięgać, bo jest choćby Andaluzja.