Wpis z mikrobloga

@michok1984: w końcu, nie miałem kiedy to wypisać #januszef1 dramat po prostu. Jesteście tacy sami co te treści jakie konsumujecie z gazeta, wp czy onet i interii.

Żałosne jest to, że ci sami potem powiedzą "a nie mówiłem" i wielka satysfakcja. A jak będzie inaczej to napiszą że brawo Robert. ŻAŁOSNE
@michok1984 z drugiej strony, skoro ma być czas kwalifikacyjny, to jednak dzisiaj powinniśmy poznać realne możliwości tego bolidu. NO CHYBA ŻE RUSSELL I KUBICA JEŻDŻĄ BEZ WRZUCANIA WYŻSZYCH BIEGÓW ( ͡º ͜ʖ͡º)
@michok1984: Jak najbardziej zgadzam się z Tobą i z tym co napisałeś. Jednakowoż zerkając na podsumowanie wykonane po wczorajszym dniu (obrazek poniżej) jak również po tym co dzieje się dzisiaj, to bolid Williamsa jest jedynym bolidem (mówię o konstrukcji a nie o konkretnym kierowcy) który nie zszedł poniżej 1:18.00.

Pokazuje to jasno i wyraźnie, że opóźnienia z poprzedniego tygodnia odciskają piętno na konstrukcji, bo jakoś nie chce mi się wierzyć że
MuzG - @michok1984: Jak najbardziej zgadzam się z Tobą i z tym co napisałeś. Jednakow...

źródło: comment_9cVcb0YId7wBRaMpgwP0bJRH5L6TelVm.jpg

Pobierz
@Jestem_tu_zielony: Spokoju troche sugeruje. Williams jest w czarnej d...e na chwile obecna i zdrowo za wszystkimi. Na dlugich przejazdach juz to widac. Sam Kubica mowi, ze w Australi kolorowo nie bedzie i ja mu wierze. Prawda jest taka, ze oni organizacyjnie i finansowo nie sa w dobrym miejscu. Testy sa bardzo trudne do odszyfrowania, ale pewne rzeczy po tych paru dniach juz widac i to zdecydowanie. Pomimo powyzszego mocno Kubicy kibicuje