Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 76! Najsłabsza gra w historii bingo stała się faktem () Tylko 5 trafionych haseł, gdyż wysryw był cholernie monotematyczny. Wyniki:
Cały wysryw sponsorowany jest przez hasztag #wiecejsprzetuniztalentu oraz hasło MIEDZIANY MACGYVER. #kieleckiulaniec podnieca się nowym aparatem i wytrwale szuka wymówek żeby #!$%@?ąć GoPro w kąt.
COMBO! audycja zawiera lokowanie produktu- w poprzedniej grze tego nie zaznaczyłem, bo nie miałem pewności. Teraz już mam. Mili ludzie z Sony Center są tacy mili ( ͡° ͜ʖ ͡°) wysrywy bebzuna przypominają mi klasyk internetu, czyli rękę która wszystko MACA i #!$%@? co się da

COMBO! 1:44 JA PIERDZIELE matryca prawie tak wielka jak bebzun ulańca. Porównajcie sobie TUTEJ obiektyw z wielkością ulubionej, szpiegowskiej kamerki gubernatora;

3:20 "TUTEJ mamy dwa gniazda na karty pamięci..."; 8:41 "TUTEJ salon jest bez oświetlenia, oczywiście no mam TUTEJ..." 9:02 "TUTEJ też widać pewne elementy"; 9:13 "TUTEJ mam ten głośnik"; 9:38 "TUTEJ myslę że sony sobie radzi CA.. nie dałem mu maksymalnej czułości!"
; 9:52 "TUTEJ rzut okiem..." 10:18 "TUTEJ myślę że najlepiej będzie widać"
#mocnyvlog #ussponton
PatoPaczacz - Ulane Bingo 76! Najsłabsza gra w historii bingo stała się faktem (╥﹏╥) ...

źródło: comment_uaD23rGd69Xr45YFRjbxegRC76QgcuZ3.jpg

Pobierz