Wpis z mikrobloga

@GrammarNazi serio wrzucasz wszystkich gejów do jednego wora i sądzisz że wszyscy popierają ten sztuczny twór pod nazwą LGBT? Oświecę cię, niektórzy geje też mają swój rozum i nie każdy to gówno popiera. Ciężki typ ciebie widzę.
  • Odpowiedz
@vin42: No tak, czyli znowu rzucasz kartą mitycznego geja, który nie domaga się żadnych praw. Bo przecież ruch LGBT walcząc o równe prawa dla gejów tak naprawdę im szkodzi. Robisz #!$%@?ę z logiki, zresztą jak każdy prawak.
  • Odpowiedz
@NocnyFull: teraz nie wiem, czy jesteś bardziej analfabetą funkcjonalnym, czy nie uważałeś w gimbazie na tych kilku lekcjach matematyki, kiedy były omawiane podstawy logiki. To ja sie zastanawiam, czy trollujesz, czy masz gowno zamiast mózgu. Jednak wydajesz sie zbyt zacietrzewiony jak na trolla.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi hahahaha strasznie się ośmieszasz :) Powtórzę może bo może masz problemy z czytaniem. NIE KAŻDY GEJ POPIERA TEN SZTUCZNY TWÓR O NAZWIE LGBT. Nie każdemu zależy na tym aby manifestować swoją orientację seksualną na forum publicznym. Normalni ludzie nie mają takich potrzeb. Z walką o prawa ma to gówno wspólnego.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi tak zdaje sobie z tego sprawę. Polska jest krajem konserwatywnym bardziej niż zachód Europy ale i u nas widziałem takie zachowania. Nikt nikogo nie bił jakoś. Na zachodzie takie zachowania miały miejsce od dawna zanim ktokolwiek usłyszał o ruchu LGBT który walczy właściwie o jakieś urojone postulaty.
  • Odpowiedz
Banan natomiast problemy klasy pracującej zna z prac Marksa, a fabrykę widział jedynie na obrazkach.


@Qwertylion: czyli jakby zobaczył fabrykę od środka ten "banan" to by nie był już komunistą?
Obraz fabryk robi właśnie z ludzi komunistów, partie komunistyczne to były partie robotnicze które obiecywały wyrwać robotnika z prywatnej fabryki wyzysku(tak to nazywali), obiecywały że po nacjonalizacji będą pracowali we wspólnych fabrykach gdzie będą współwłaścicielami i będą uczestniczyć w okreslaniu warunków
  • Odpowiedz
@GrammarNazi że ktoś komuś zabrania trzymania się za rękę? XDDD.
Już na marginesie o adopcji dzieci nie wspomnę. Za głęboki temat żeby cię zaorać a nie mam na to czasu. Muszę się zająć swoją rodziną.
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa: To, że tak się postrzega dzisiaj socjalistów wynika z PRLu. Ludzie zapomnieli już, co socjalizm wywalczył. Prawa pracownicze, urlopy, ośmiogodzinny dzień pracy. Gdyby nie socjalizm nadal byśmy zasuwali 15 godzin dziennie za talerz zupy.
  • Odpowiedz
To prawda, Karol Marks ten zbrodniarz przeznaczony którego wiele milionów ludzi straciło życie, lrzez jego ideoologie. No to ten Karol Marks nie przepracowal w życiu nawet godziny i całe życie żył na utrzymaniu kogoś innego XDDDD


@Helsantonio_Montes: rozumiem, że zdaniem kucy spekulanci wykonują ciężką pracę, natomiast filozof, socjolog, ekonomista, historyk, dziennikarz i działacz rewolucyjny Marks mający niebagatelny wkład w naukę już nie xD 2k19 a prawaki dalej powtarzają te głupoty..
Revmir - > To prawda, Karol Marks ten zbrodniarz przeznaczony którego wiele milionów ...

źródło: comment_j8HZ4Vc7vdEsTqfOoYCUnVu9DK8njfJ9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz