Wpis z mikrobloga

Hmmm... A może by tak pozwać @wykop w kwestii dyskryminacji nie-marksistowskiej części użytkowników ze względu na poglądy polityczne i światopogląd...

Paragraf jak najbardziej się znajdzie - https://parezja.pl/reduta-dobrego-imienia-pozywa-facebooka/

Mam kawałek urlopu, więc miałbym czas wystosować odpowiednie pisemka.

@m__b ogarnij swoich pracowników. Jesli do piątku invisibleborder, Lavie i reszta manipulujących głosami nerłopków nie dostanie długiego bana za manipulację głosami, to odpowiednie pisemko wyląduje w PR Grunwald i Jeżyce.

#afera #prawakijestrobota #1000manipulacjiinvisiblebordera
  • 45
  • Odpowiedz
No, a co? Hobbistycznie sobie wiążę wasze nicki z (domniemanymi) waszymi profilami na fejsiku


@hehenuanek: Skoro tak twierdzisz hobbysto. Właśnie zrobiłem sobie print screna z tego co piszesz ... w ramach mojego hobby.
  • Odpowiedz
nie mam i nigdy nie miałem żadnego konta w internetach, na którym użyłbym prawdziwych danych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kakyoin: Ale już w pozwie ich musisz użyć ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Kakyoin: tak, w pozwie musiałbym ich użyć, tylko co ci to da? ¯\_(ツ)_/¯ Swoją drogą pozew byłby wystosowany przeciwko Wykop sp.z.o.o, więc nawet byś tych danych nie zobaczył.

  • Odpowiedz
Swoją drogą pozew byłby wystosowany przeciwko Wykop sp.z.o.o, więc nawet byś tych danych nie zobaczył.


@Kakyoin: Jakże mało wiesz o polskim sądownictwie... wystarczy ustalić wokandę i pojechać na ew. rozprawę (o ile w oŋóle będzie...) jako widz. Każdy to może zrobić i usłyszec kto z kim i o co się sądzi.
  • Odpowiedz
A nie strugasz bohatera na wykopie tęczowy robaku.


@HighKick: Rewizjonisto - jakby to ode mnie zależało, wróciłaby pańszczyzna i byście mi pole obrabiali.

Mnie wyszukaj bohaterze.


@HighKick: Aż się rumienię - jaki tam ze mnie bohater, zwyczajne zbieracz danych. Się przydać mogą się.
  • Odpowiedz