Wpis z mikrobloga

I taka to dyskusja z antyszczepionkowym dzbanem ¯\_(ツ)_/¯
Jest tak pewny swojego i ma tyle rzeczowych argumentów, że kasuje wszystkie nieprzychylne komentarze pod tymi "naukowymi" materiałami, które tutaj wrzuca.
@kubik78: tego wpisu już nie usuniesz, natomiast wskazane, żebyś usunął konto bo spamujesz niebezpiecznym foliarstwem.
#szczepienia #nauka #medycyna #teoriespiskowe
MandarynWspanialy - I taka to dyskusja z antyszczepionkowym dzbanem ¯\\(ツ)\/¯
Jest t...

źródło: comment_ZwDQ5WmDBRmPIXjppYADqvsk6GP3HjOW.jpg

Pobierz
  • 73
@kubik78: fakt, sporo leków wycofano czy szczepionki udoskonalono, ale na tym to polega- jest jakaś sfera ludzi którzy robią szczepionki, inni robią badania- coś nie wychodzi, więc szczepionki się udoskonala. A nie wypiera całkowicie ! to by doprowadziło do całkowitej zagłady cywilizacji jaką znamy. Świata bez szczepień dziś nie ma. I antyszczepionkowcy to debile pod tym właśnie względem- to, że ktoś udowadnia, że jakiś odłamek czegoś w szczepionce może być szkodliwe
Mnie się zawszę wydawało - sam nie wiem.Ale jestem w szoku, że jest tylu naiwniaków którym można kupę sprzedać jako lek i podać.Mając odpowiednią promocję i tytuł.


@kubik78: ciekawie odpowiedziałeś na to co napisałem. xD Uwierz mi, wolę wierzyć setkom tysięcy osób po tytule któzy pracują całe życie w medycynie niż komuś, kto poszukał czegoś w internecie i uważa że to prawda xD
To komicznie brzmi, że trzeba dyskutować z takimi
@Croudflup: Nigdy brak szczepionek nie doprowadził do zagłady ludzkości, a higiena bywała tragiczna.
Zbawienne szczepionki - nie wiem czy często, ale czasem były wprowadzane, kiedy epidemia sama już się kończyła, ale dobry pijar zrobił swoje.
Istnieje nawet pewna teza, że to nie szczepionki doprowadziły do zmniejszenia się zachorowalności, a bum higieny
To sobie udoskonalajcie i wstrzykujcie, tylko z dala ode mnie i bez testów na mnie i mojej rodzinie.
@nontepeto:
Istnieje nawet pewna teza, że to nie szczepionki doprowadziły do zmniejszenia się zachorowalności, a bum higieny


@kubik78: nie będę rozmawiał z kimś kto NIE MA POJĘCIA o czym mówi, ale to po kroćset nie ma pojęcia. Typowe januszowe #!$%@? którego się nie da czytać bo włosy wypadają. Typowy #!$%@? wniosek dzieciaka który zlurkował internet i po godzinie czuje się panem.
@Croudflup: Napisałem, że jest to tylko przypuszczenie, brzmi dość logicznie.
Jak nie umiesz czytać, ze zrozumieniem to nara.
Nie jest to moja teza janusza bez wykształcenia medycznego,tylko pewnych lekarzy.
brzmi dość logicznie

@kubik78: jak będziesz dalej brał wszystko na chłopski rozum, to wpadniesz tu za dwa miesiące z tezą, że każdy niemiec powinien mieć po dwie wątroby, skoro piją tyle piwa

tylko pewnych lekarzy.

Zapewne tych "niezależnych", którym odebrano tytuły naukowe, prawo do wykonywania zawodu lub zwyczajnie odcięto się od nich za pitolenie głupot? dla których jedynym ratunkiem jest wciskanie naiwniakom prymitywnych kłamstw aby ci płacili za lewoskrętne witaminki, prywatne
@MandarynWspanialy: @czolgistka93: @Croudflup: @nontepeto: @artificialsmile: @Grzolsat: @AlvarezCasarez: @only:

Badanie o którym mowa, znajduje się tutaj:
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0946672X17308763

Nie jest to pierwsze badanie potwierdzające, że osoby z autyzmem mają wysoką zawartość glinu w mózgu. Oczywiście, glin tam bierze się znikąd. Tam jak kiedyś uważano, że bakterie powstawały podczas choroby xD.