Wpis z mikrobloga

Szukam pomysłu na nazwę działalności, mikroblogu #pomocy !
Gdy wymyślałem nicki w grze to zajmowało mi to pół dnia a teraz mam coś takiego wykminić (òóˇ)

Działalność eventowa + wsparcie planów filmowych.
Jeśli wybiorę nazwę obiecuję małą pamiątkę w postaci #rozdajo !
  • 20
  • Odpowiedz
@ferranger: jesteś pewien że z taką kreatywnością nadajesz się do branży eventowej i filmowej? NIech mnie minusują jeśli chcom, ale w obu tych branżach kreatywność wymagana jest nawet od pracowników najniższego szczebla a co dopiero od kogoś kto "szefuje"
  • Odpowiedz
@Laverguenza: mam 8 lat doświadczenia w wymienionych branżach. Moja kreatywność jest na całkiem niezłym poziomie. Niestety uroiłem sobie fakt, że nazwa działalności jest bardzo ważna i po prostu mnie zablokowało xD
  • Odpowiedz
@ferranger: niemożliwe, że po 8 latach wierzysz, że nazwa jest ważna a nie znajomości, nikt Cię nie zatrudni ze względu na nazwę, tylko ze względu na polecenie. No chyba, że będziesz szukał zleceń u ludzi którzy dopiero zaczynają przygodę z media ale ostrzegam większość z nich nie ma na Ciebie hajsu. Powodzenia
  • Odpowiedz
@Laverguenza: @Antiax mam opracowaną sieć zleceniodawców. Niestety wraz z ukończonym 26 rokiem życia aby mieć ubezpieczenie i więcej zleceń jestem zmuszony do założenia działalności (No inaczej, nie chciało mi się zajmować całą papierologią). Ubzdurało mi się, że nazwa musi być fajna i po prostu jest to moja fanaberia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ferranger: życie składa się z takich szczegółów, szukasz nazwy firmy - ważne dla Ciebie rzeczy, wręcz fanaberii na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Dla mnie z tego wydarzenia można powiedzieć o Tobie więcej niż Ci się wydaje, ale mój czas na mirko dziś dobiegł końca. tak czy inaczej wołaj.
  • Odpowiedz
@ferranger: High School of Eventology;
Event Film, Movievent, moviement, Ogar Films, Organiza, Orgoholicy dot com, Organizeusz, Grupa Organa, Organeum, Wydarzenie, Wydarzex, Wydarzetak, Wydarzaj dot peel, WydyMArzenie, WYDYMARZE, itd..
  • Odpowiedz