Wpis z mikrobloga

#oneplus 6 #bootloader
Witam. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem OP6 i soty mnie zadowalają, Ale. Słyszałem że odblokowujac bootloader i wygrywając jakiś smurf kernel(!?) można osiągnąć jeszcze lepsze soty. Byłby ktoś tak miły i pomógł mi z tym wszystkim tak żebym nie uceglil telefonu? Nigdy nie bawiłem się w wgrywanie innych Romów ale jakoś ktoś mi to wytłumaczy to myślę że ogarnę
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trybs0n: jaki masz sot?
I po co się w coś #!$%@? jak mi ten telefon trzyma 2-3 dni, gdzie poprzedni ledwo od rana do wieczora z takim samym używaniem xD

Wiec praktycznie nie da się go w dzień rozładować
@hpiotrekh: czyli na custom roomie niewiele się zmieni? Ogólnie to jestem zadowolony w stosunku do lg g6 gdzie w pracy na nocce(12h) musiałem go doładować z 2 razy a tu przychodzę do domu rano i mam jeszcze z 30 - 40% baterii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trybs0n: na poprzednim telefonie miałem problem żeby dobić 2h sot (lg g4 od nowości)
Czy tutaj coś ci zmieni jak będziesz miał pół godziny czy godzinę więcej? (o ile w ogóle).

Ja jestem mega zadowolony z czasu pracy i nawet nie myślę nic 'poprawiac'. Zwlaszcza jakby na customie przestały działać płatności
@hpiotrekh: właśnie też jestem tym typem człowieka co woli mieć tak jak fabryka dała. Sugerowalem się ludźmi którzy na screenach pokazywali że na custom rom mieli po 8 h sotu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trybs0n: dokładnie, a jak ktoś się babra w custom to zrobi wszystko żeby udowodnić że jest lepiej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ja customy wgrywalem jak miałem Galaxy s2 i androida który już nie obsługiwał apek... Ale żaden nie był lepszy niż stock (w stabilności czy tym bardziej w baterii mimo że było
@Trybs0n: czasy jakie osiągasz na obecnej konfiguracji są bardzo dobre. Nie kombinowałbym z custom romami. Ja miałem maksymalnie 5,5h SOTu, dlatego zainstalowałem smurf kernel po czym udaje mi się wyciągać po 7,5-8h. U mnie zabójcą jest messenger, nie wiem jak to możliwe, że inni mogą z niego korzystać i mieć SOTy w okolicach 9h ( ͡° ʖ̯ ͡°)