Wpis z mikrobloga

@rss: w sumie to słucham innych rodzajów muzyki...nawet znam parę piosenek 'elektronicznych' które mają przekaz, już o reggae nie wspomnę czy nawet o całym szeroko pojętym rocku
  • Odpowiedz
@barytosz: Nie ma czegoś takiego jak przesadny patriotyzm. Każdy ma prawo być patriotą tak jak mu się to podoba, tak samo jak każdy ma prawo być gejem czy głosować na tą czy inną partię.

A obrażanie kogoś za to, że kocha swój kraj bardzo mocno jest nietolerancyjne.
  • Odpowiedz
@FilipChG: jest coś takiego, rozumiem można być patriotą i kochać swój kraj ale nie można tego nikomu wmuszać ani piętnować tylko dlatego, że ktoś ma inne wyznania...a chodzące łysole z falangą i krzyżem celtyckim raczej nie są tym czym chciał bym żeby był patriotyzm
  • Odpowiedz
@barytosz:

ale nie można tego nikomu wmuszać ani piętnować tylko dlatego, że ktoś ma inne wyznania...


To nazywasz patriotyzmem? Dziwny jesteś...

a chodzące łysole z falangą i krzyżem celtyckim raczej nie są tym czym chciał bym żeby był patriotyzm


A Ja jak nazwę się muzułmaninem to rzeczywiście nim będę tylko dlatego, że się tak nazwałem? ;>

A co do piosenki to nie ma w niej wyszczególnienia jaki "patriotyzm" #!$%@?ć tylko każdy
  • Odpowiedz
@barytosz: aha, czyli te apele w szkołach to organizują faszyści i naziści? Ja #!$%@?ę, lewaki i prawaki są zabawni w tym totalnie czarno-białym postrzeganiu świata. Albo jesteś z nami, prawdziwymi patriotami albo jesteś zdrajcą, lewakiem i ruskim agentem. Albo jesteś z nami, miłujesz wszystko i wszystkich i jesteś obywatelem świata, albo jesteś łysym naziolem żądnym krwi.
  • Odpowiedz