Wpis z mikrobloga

Znowu. xD Konserwatyzm w Polsce to pogarda dla rozumu a nie system wartości. Konserwy ciągle nie widzą różnicy w zabijaniu ludzi czy żarciu muchomorów a w zakochiwaniu się w osobach tej samej płci. I te 60 plusów. Potem te same konserwy dziwią się, że przegrywają i coraz więcej krajów wprowadza związki partnerskie.
brainlet.jpg
#prawackalogika #bekazprawakow #bekazpodludzi #homoseksualizm
MichalLachim - Znowu. xD Konserwatyzm w Polsce to pogarda dla rozumu a nie system war...

źródło: comment_r9SVCcWSQG4KUA6eELbemYHFgsoXAYdA.jpg

Pobierz
  • 11
jeśli faceci chcą się ruchać w domu jak nikt nie widzi to niech to robią


@varmiok: Dlaczego zawsze, gdy rzucany jest temat homoseksualizmu, to większość zawsze używają argumentu R U C H A N I A. Tak się składa, że związki, to nie tylko seks, co nie?

Sami maszerujący mają w dupie twoje i swoje preferencje seksualne. Maszerują, by poprawić swój #!$%@? byt w tym anormalnym kraju.
@ParsecV: No dlatego każdy wszelkie czułości niech sobie pokazuje w domu i będzie git.
A co do marszów widziałeś choć jeden ? Ich ubrania to śmiech na sali. Nie pokazują się jako normalni ludzie tylko jako osoby które powinny się leczyć. Jak chcą poprawić swój byt to niech przynajmniej wyglądają normalnie.
@ParsecV: no cóż to ja wystarczyło że stałem w metrze po marszy i miałem beczke z nich. Faceci w obcisłych lateksowych spodniach. Wyglądający jak dziewczyny. Z odsłoniętym brzuchem. I tak masz racje to nie epatowało seksem tylko psychiczna choroba.
I teraz pomyśl że połowo społeczeństwa właśnie na takich obrazach opiera swoje przekonanie. A wystarczyło by się ogarnąć ubrać normalnie i w ciągu 20 lat wywalczyli by sobie prawa do związków.
@varmiok: Ja tam mam średni stosunek do parad równości, ale robisz cherry picking. Problem polega na tym, że zdecydowana większość ludzi na parach ubiera i zachowuje się normalnie, ale najbardziej widać tych dziwaków którzy roszczą sobie prawo do mówienia za wszystkich. Porównaj też jak konserwatywne szczujnie przedstawiają w swoich mediach homosiów i zdjęcia tłumów z parad równości. Znajdź mi tu takiego dziwaka.
MichalLachim - @varmiok: Ja tam mam średni stosunek do parad równości, ale robisz che...

źródło: comment_N1IVtwlhXiud6LIaODi6KFN8Bkw6Z3FU.jpg

Pobierz
@MichalLachim: jeśli korzystasz z argumentu "homoseksualizm w naturze występuje więc jest OK" to jest to jak najbardziej poprawna odpowiedź. To, że coś dzieje się w naturze nie oznacza, że musi być według naszych standardów dobre.