Wpis z mikrobloga

Przełom lutego i marca jest co roku okazją do publikacji rankingów najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi biznesu. Nie inaczej jest w kwestii kryptowalut. Już od paru lat takie tytuły jak Forbes czy The New York Times publikują podobne zestawienia. Postanowiłem podążyć tym tropem i zaprezentować Wam Top 5 najbogatszych ludzi w branży kryptowalut. Dodatkowo pomyślałem, że to doskonała okazja, aby przypomnieć biogramy każdego z uczestników rankingu. Oczywiście jest o wiele więcej, niż pięciu ludzi, którzy zgromadzili i posiadają olbrzymie fortuny w kryptowalutach. Nie sposób jednak przedstawić ich wszystkich w jednym artykule. Listę pozostałych krezusów rynku kryptowalut przedstawię zatem na końcu artykułu. Podstawą do przygotowania rankingu była wycena podana przez Forbes.com, która obejmuje szacowaną wartość majątku na koniec 2018 roku.

https://bithub.pl/artykuly/ranking-top-5-najbogatszych-w-branzy-krezusi-kryptowalut/

#bitcoin #kryptowaluty #bithub #altcoin
  • 4
  • Odpowiedz
@Bithub: @plaisant: Wiedziałem. Chris Larsen od dawna jest na pierwszym miejscu :D
Ludzie myślą że scam XRP jest dla banków... Celowo im to wcisnął. Banki mają korzystać z protokołu Ripple i na nim stworzyć swoje stablecoiny. Przecież nie będą korzystały z wolnorynkowego, handlowanego, podlegającego spekulacji coina, który ma skoki ceny po kilkadzieiąt %. Genialne ułątwienie dla nich ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zero samodzielnego myślenia... Co najlepsze
  • Odpowiedz