Wpis z mikrobloga

Czytając wpis, który jest na głównej o tym, ze laska z klasy, która spodziewa się dziecka i chce aby klasa robiła zrzutę na wózek jej gowniaka przypomniało mi podobna historie z #licbaza.

Moja koleżanka w liceum tez zaszła w ciąże i tez chciała aby kazdy się składał na jakiś tam prezent dla jej dzieciaka. Obraziła się wtedy jak okazało się ze nie wszyscy chcieli płacić na jej dziecko, które sobie zrobiła ruchajac się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia (tak, nigdy nie używali nawet gumek, sama się przyznała do tego mi i paru koleżankom z klasy, bo uważała „po co to robić”XDD)
Oczywiście była wielka drama, ale to nic. Później jak urodziła to miała pretensje do dziewczyn z klasy, ze już żadna nie chce odwiedzać i bawić jej gowniaka. Tak, laska myślała, ze jak urodzi to każdy z klasy będzie ja odwiedzał i przy okazji dał prezencik dla dzieciaka. Zaczęło się tez lamentowania i fochy, ze już nie ma koleżanek i „cioć” dla swojego kaszojada xD

#!$%@? uprawiaj seks bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, a potem dziw się ze jesteś w ciąży i chciej od każdego z klasy jakiś podarunek dla gowniaka, a jak nie to wielki foch madki Polki...

#patologia #licbaza #logikarozowychpaskow #szkola #ciaza #seks #janusze #rozowepaski
  • 13