Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qps666: imho nie warto, plush na kartę za 25 zł i masz nielimitowane wszystko i Internet 10 GB. Szkoda się pchać w abo w dzisiejszych czasach.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qps666: imo już nie ma sensu wiązać się abonamentami, bo za np. Rok wejdą dużo lepsze oferty.. W Mobile Vikings masz 16gb neta, który się kumuluje i wszystko no limit za 25zl/mc
@qps666 W lajcie masz za 20zł 30GB LTE co miesiąc, smsy mmsy i komorki za darmo, pierwsze 3 miesiace nic nie płacisz, szczerze polecam, to wirtualny operator i działają na Plusie, nigdy nie mialem z nimi problemu a osobiście mam umowe spersonalizowana, napisz na pw jak chcesz
@qps666, a może zainteresuje Cię oferta Play NEXT? :) Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 50 GB internetu oraz Pakiet UE. W każdej chwili można z niej zrezygnować bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Obecnie trwa promocja, w której przenosząc numer z innej sieci niż Play, klienci otrzymują 6 miesięcy za połowę ceny subskrypcji, czyli 22,50 zł. Ci co tworzą nowy numer lub przenoszą się z Play otrzymują 3 miesiące za 22,50 zł. Więcej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qps666: jasne sproboj playa. Ukaraja Cię opłata aktywacyjna na sam początek za to że wpadłeś na tak głupi pomysł ( ͡ ͜ʖ ͡) później tylko podwyższa kwotę abonamentu x2 żebyś nie myślał że tak słodko (praktycznie to samo było w play #folx ale zdecydowali że podniesiemy abo)
Jeśli chcesz ofertę z dużą ilością netu wybierz orange free na karte. Minusy płatne MMS i dopłaty w roamingu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@archi3: w folx było 30 GB za 30 zł i mocno ograniczona dostepnosc. Tu jest 50 GB za 45 zł. Brak opłaty aktywacyjnej bo to prepaid.

Orange free to brak jakiejkolwiek pewności. W lutym zmienili kolejność wykorzystywania pakietów bez zmiany regulaminu i stwierdzili "bo możemy". Zaraz mogą zmienić znowu coś innego.

Brak tez połączenia oczekujacego, przekierowan, a ich serwis obslugowy pokazuje bzdury. Ale co kto woli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Clear: nie ma pewności bo nie jesteś uwiązany umowa. Umowa to taka rzecz w której obie strony muszą się na coś zgodzić. Nie musiałeś akceptować zmian w regulaminie mogłeś przenieść numer do dowolnej innej sieci w ciągu 24h. I tj właśnie wolność. Jeśli ten orange wkurzy mnie lub coś mi nie będzie pasowało następnego dnia zabieram od nich numer. Prawda jest taka że na dzień dzisiejszy dają mi no limit i