Wpis z mikrobloga

@bartleby: Zdecydowanie. 2 pierwsze (kupcy i budowniczowie oraz Karczmy i ketedry) to podstawa bez których bym już teraz nie grał. Komplikują nieco tę grę, dodaję większe możliwości interakcji i jest dużo ciekawiej. Pozostałe dodatki wg mnie nie są już jakoś niezbędne, ewentualnie jak się gra na 3os i więcej można dodać Księżniczkę i Smoka, dla jeszcze większej dawki negatywnej interakcji.
@RandomowyMirek: Dlatego nie mówię, aby kupował wszystkie ale 2 pierwsze. Bez nich ta gra naprawdę daje małe możliwości i nudzi się dużo szybciej. No i wyniki są dużo niższe i wszystko jest bardziej uzależnione od szczęścia. Poza tym skąd ma wziąć te dodatkowe kafelki? Z dodatków właśnie :) Co do big boxa, to tez go mam i również używam tylko kafelków, gdyż te małe dodatki są zbyt przekombinowane i ciężko to
Czy gra nabiera blasku razem z dodatkami?


@bartleby: Gra nabiera blasku jeżeli zamiast dobierać i dokładać (czyt. losowość rządzi i dzieli) każdy ma 3 kafelki, dokłada jeden i dobiera jeden. Wtedy można kombinować.

Co do dodatków do Kupcy najlepsi, ale nadal na standardowy 1 kafelek losowość jak dla mnie zabija tą grę.