Wpis z mikrobloga

@Ksemidesdelos po sieci krążą plotki od rzekomych znajomych tego człowieka, że zmarł z powodu nie tyle co przedawkowania, a nadużywania. Jednak może być to fake news tak tak to, że niby Magda była w ciąży, a Marecki nielegalnie w Stanach Zjednoczonych. Farsa, wkręty i bredzenie. Póki nie macie sprawdzonych wiadomości to nie siejcie femrentu. Na pęczki tu Zielonkow i widać to niestety
@Ksemidesdelos ps: Tomek zmarł, a jto uśmiechnięty od ucha do ucha? Bardzo to śmieszne, albo człowiek nie ma odruchów ludzkich. A może Tomasz zobaczył jaką ma opinię Jacuś w necie i dał dyla bo z kapuchą i konfiturą nie chcę mieć nic wspólnego? :) Ja gdybym była ex kryminałem grypsującym, też poprosilabym znajomych o taką famę. Ale jaką oglądalność od razu ma nasz celebryta. Nie pomyśleliście? Otworzcie oczy ćwoki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iksha: Droga jak już. I co? To że ktoś tak mówił w filmie to prawda? Byłam wiele lat częścią środowiska narkomanów i heroiniści tak uwielbiają mącić, chociażby dla samej zabawy, że to kosmos.
@Niedozdarcia sama do siebie mam mówić? Sorry, ale ja nie z tych. W każdym razie dziękuję za radę. Widać każdy w życiu woli co innego. Jeden rozmawia sam ze sobą, inny dzieli się opinią z drugim człowiekiem. Poza tym nie mówię, że to w jakikolwiek sposób wartościuje człowieka, kolor nicku, ale jednocześnie widać brak obycia w tej wykopowej atmosferze i kto założył konto dla konkretnego tagu. Nie masz pojęcia czy to moje
@iksha: Nie mam pojęcia, stwierdzam fakt. Ty też nie wiesz czy osoby, którym zarzucasz bycie "zielonkami" nie były tu wcześniej. Wiesz, mnie też wytykano niedawno, że jestem zielonką i trochę mnie to frustrowało, bo ja zalogowałam się na ten portal wyłącznie po to, aby komentować na tym tagu. Interesuje mnie tylko sprawa jto. Wykop jako całość mnie nie interesuje i szczerze powiedziawszy liczyłam, że zniknę stąd zanim moj nick zmieni kolor