Wpis z mikrobloga

Mam obecnie Huaweia P10 i po dostaniu służbowego iPhone 7 jestem zachwycony jak szybko działa 2.5 letni telefon, daltego zastanawiem się czy pójść w iPhona też prywatnie, czy też poczekać z miesiąc na nowego Samsunga.
Najbardziej zastanawia mnie szybkość działania Samsung po dłuższym czasie, bo wiem że Android ma z tym problemy #smartfon #telefony #apple #samsung #android #ios

Co wybrać

  • Galaxy S10 52.6% (50)
  • iPhone X 47.4% (45)

Oddanych głosów: 95

  • 23
@dies-irae:
Czy ja wiem, czy SGS10 do dobry pomysł. Miałem S8 krótko po premierze, poużywałem rok i zmieniłem na... xiaomi mi max 3 z uwagi na większy wyświetlacz. Nie tęsknie za niczym prócz amoleda. Przy obecnych cenach S10 to imo szkoda kasy - ot kolejny telefon z androidem z kilkoma wodotryskami których poza zabawą trzy razy "bo nowe" nie wykorzystasz. Co do iphone'a się nie wypowiem bo ostatnie urządzenie apple jaki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dies-irae: android to gówniany system, gdybym pracował w innej branży i mógł pozwolić sobie na droższy telefon (bo aktualnie bym go zakurzyl i porysował niemiłosiernie w tydzień) to z racji tego, że telefonów z windowsem już nie produkują bez zawahania brałbym iOS.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawel86: miałem już wiele androidów, cyanogenmodow i innych bzdetów, i takie sobie wyrobiłam zdanie.
Windows mobile działał lepiej pod każdym względem od każdego androida na telefonie z pół giga pamięci.
@sargento: moja opinia wynika z długiego korzystania z flagowcow androidowych zawsze tak samo się kończyło mulenie po niedługim czasie a najgorzej wspominam xiaomi red mi 3 pro czy jakoś tak nawet przy pisaniu SMS potrafił się wyłączyć xDD