Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
Wybieram się na narty dla Włoch. Dla mojej różowej to 2 wyjazd na narty czyli będę musiał ją uczyć przez większość czasu. Potrafię jeździć ale jeżeli chodzi o naukę kogoś to brak mi podstaw teoretycznych. W internecie z tego co widzę to brak qualitykontent o nauce jazdy na nartach.
Najbardziej zależy mi na zbiorze ćwiczeń które mógłbym z nią robić na stoku żeby się rozwijała.
Znalazłem książkę " Zostań mistrzem narciarstwa" ale już nie zdążę jej kupić przed wyjazdem..
Macie pomysł na inne źródło wiedzy?.

#snowboard #narty #gory #zima
  • 28
@Anonimus_Mak: Ogólnie we Wloszech masz mega dużo Polskich szkól, serio. Co roku jeżdze i co roku jest masa Polaków i masa polskich szkół narciarskich. Jakbyś czegoś szukał to mogę dać Ci namiary.
@fortySeven: To bardzo indywidualna sprawa dużo zależy od rozwoju fizycznego pracy błędnika, koordynacji. Jest wiele zmiennych. Najczęściej instruktorzy boją się brać dziecko mniejsze niż 6 lat na dechę.
@fortySeven: jak jest sportowy to da radę , ale obserwuj go. za chwilę w jego rozwoju pojawi się taki ciekawy element że może się rozsynchronizować :) tzn. nie będzie miał koordynacji pomiędzy rękami a nogami. Będzie to widać przy skakaniu na skakance.