Wpis z mikrobloga

@EggDrop: Tak, a nie uważacie, że to celowa robota jto. Już kiedyś zepchnął ich z piedestału jak się Adam pojawił, zwęszył lepszego aktora i nagle celebryci zaczęli mu przeszkadzać - okazali się niewdzięczni i roszczeniowi, to własnie wtedy serduszkował nieprzychylne komentarze pod ich adresem. Kiedy Adam pokazał mu środkowy palec, z wielką pompą wrócili do łask - byli zagubieni, ale chętni do pracy, wspaniali, cudowni i godni każdej pomocy. Mam nieodparte
@josedra52: Zniechęcanie widzów do Magdy i Janka właśnie się rozpoczęło. W komentarzach nawet najwierniejsze Grażyny pomstują na Magdę. Plan jest realizowany, wkrótce usłyszymy: "Magdo, Janku, widzowie stracili cierpliwość, nie możemy wam więcej pomóc". I do widzów: I widzicie drodzy widzowie, chciałem, miałem dobre intencje, robiłem wszystko, potężna kancelaria, z własnej kieszeni, pro publico bono, remont, pluskwy, ale nie dało się. Rezygnuję. Na tym polega asertywność. Kto chce się tego nauczyć, może
@Niedozdarcia: Mam tez wrazenie ze Jacek probuje sie wykrecic, bo sytuacja go zwyczajnie przerasta. Zaszczepiony przez wielka korporacje gen manipulacji nie moze sie aktywowac w obliczu charakteru Magdy i Janka.
Juz za chwile (jesli plany sie nie zmienily) Jacek rusza z wielkimi kursami online, wiec jesli odstawi Madge i Janka to pewnie dosc szybko zderzy sie z rzeczywistoscia i przekona ze z tej maki chleba nie bedzie i poworci do "pomagania"
@EggDrop: Racja. Tylko wiesz, własnie o to chodzi, ze ona to od poczatku mówiła i nagle jto zwraca na to uwagę? :) To są jakieś jaja :) To, że nie garną się do roboty było widać po kilku odcinkach, a tam paczki, przekazy i cuda wianki :) więc niech jto nie pali teraz głupa tylko niech weźmie odpowiedzialność za swoje działania i sam dozgonnie utrzymuje celebrytów.