Wpis z mikrobloga

Ten Bielski to debil czy wysyła jakieś sygnały? Na Facebooku jego znajomi nie są ukryci wiec stwierdziłem, że sprawdzę czy jest więcej powiązań.
Jestem dopiero na A i już trafiłem Ago Karamanov a raczej Agiti Karamanovi.
I tutaj dopiero robi się ciekawie, obecnie zarejestrowane ma 4 działalności w tym The crown biuro nieruchomości które powstało 30 marca pod nazwa H Estate (HL miało dwie spółki High Leauge Bielski oraz H-Agency) a już 24 kwietnia zmieniło nazwę.
Jest tez The Crown spółka z ograniczona odpowiedzialnością która powstała wczoraj głównie zajmuje się obsługa rynku nieruchomości ale ma tez wpisaną działalność filmowa telewizyjna dźwiękowa.
Ciekawa jest również spółka Kaukaz finance prowadzona wraz z Ibragimem Elbazdukaevem bowiem obaj panowie byli zatrzymani w sprawie oszustw na fałszywego maklera. Lacznie zatrzymano 14 osób pochodzących z Izraela, Gruzji, Rosji i Polski a kwota o jakiej mówimy to 15 milionów.
Od grudnia 2022 prowadzi tez firmę zajmująca się managementem influencerow a jej klientami są:
Don Diego
Czux
Hassan
Karwat
Sadek
Patryk Strużyna
Natalia Łempicka
4 z 7 ma za sobą walki w HL, 1 zasłynął z dostania w łeb na ściance HL.
Z innych ciekawostek to postać jednej z jego pracowniczek, Patrycja Siemianow w marcu ogłoszona uczestniczka programu „True Love” wcześniej pracująca w queens capital investment która nagle rozpłynęła się w powietrzu zostawiajac klientów na lodzie.
Sprawdzając jego wspólników i ich wspólników na sociumin.com trafimy na połączenia z różnymi zawodnikami czy trenerami mma a głównym wspólnym punktem jest jedna postać: Baysangur Edelbiev
Sprawdzając polskie sociale części osób możemy wpaść tez na różnych influencerów.
Sam Agiti Karamanovi w mediach społecznościowych nazywa się Ago Karamanov a w aktualnych wpisach krs August Karamanovi

Jak to się przyjmie mogę pogrzebać trochę dalej, sprawdzić inne powiązania itd. Zachęcam również innych do sprawdzania znajomych i powiązań pana Bielskiego oraz historii powiązanych osób. Przy okazji tłumaczy to wysyp osób pokroju Wielkiego Bu, Załęckich, ochroniarza z tindera i tym podobnych osób.

#famemma
  • 17
@kezu5osiem100 jak to jest niemożliwe XD Przecież Polska to pierwszy z brzegu kraj Unii Europejskiej xD zadziwię Cie pewnie mówiąc, że przed wojną Czeczeni prowadzili z sukcesem biznesy w całej Europie a nawet w US, szczególnie takie, które są bezpośrednio związane ze sztukami walki
@kezu5osiem100: zdziwilbys sie ilu tych prawilniakow POLSKA WALCZACA tak nabitych ze ledwo sie mieszcza do samochodu to slupy albo partnerzy czeczenow. Oni tu pompuja niesamowite pieniadze, a widac to najlepiej po zawodnikach mma ktorzy nie maja jakichs specjalnych sukcesow a prowadza zycie jakby mieli stawki takie jak mcgregor
@meemphis11: nie zajmą się, bo ich czeczeni dojadą. To są wbrew pozorom dzieciaki, które by próbowały wejść w świat, którego nie rozumieją i oni doskonale o tym wiedzą. Jedyną osobą, która moim zdaniem mogła by się tym zająć jest Stanowski, bo on ma takie kontakty, że mu czeczeni koło #!$%@? latają.