Wpis z mikrobloga

@burek19901: No na to nie poradzisz... ja Bloodborne uwielbiam, ale niestety nie mogę dłuższych sesji - oczy przyzwyczajone do 60 fps i po prostu się męczę grając w to (gdyby to chociaż było takie 30 jak w Horizon czy Spider-Manie, gdzie w sumie nie czuć tego bo frametime optymalny i motion blur odpowiedni).
@burek19901: Kozak gierka, na początku też się #!$%@?łem że długo nie miałem żadnej lampy do zapalenia na początku gry, ale gdy miałem w końcu tą lampe to już później szło wszystko w miarę gładko a gdy odblokowujesz sobie skróty to już tak nie boli brak lampy. Ogólnie patrz za skrótami, są dosyć ważne w tej grze żeby szybciej się poruszać.
@burek19901 Sprawdź sobie na YT jak odblokować skrót do pierwszej lampy (obiegasz obszar i wracasz z drugiej strony). Jeśli przegapisz to przejście, to będzie Ci cholernie ciężko. Nie wiem co twórcom #!$%@?ło żeby to tak zaprojektować w tym miejscu. Ja zrobiłem platynę, a najwięcej problemów miałem właśnie tam, dopóki nie odblokowałem skrótu. Potem już jest z górki.
@Psajkoman pierwszy raz było długo. Drugi przzeszkam zaraz po pierwszym razie w jednen dzień. 3 w kilka dni bo nie mialam czai grać codziennie po dłużej niż kilka godzin. Wprawa słowo klucz.
@burek19901: pamietaj, ze w Bloodborne praktycznie mozna biegac bez zadnego problemu, bo przeciwnicy sa za wolni, do pierwszego bossa latwo przebiec, tam jest lampka, ale ona w sumie i tak za duzo nie daje i nie ma tam zadnego dalszego przejscia
@burek19901: po zabiciu kazdego bossa jest latarnia z tego co pamietam
najlepiej sobie otworz brame co masz przy swojej latarni tej u gory, tam latwo dobiec, pozniej mozesz isc na tego bossa co jest na moscie, tam tez jest latarnia, ale w sumie trudny jest, pozniej winde mozesz ogarnac i jak ja ogarniesz za mostem tez jest boss, tez trudny
jak tego drugiego bossa #!$%@? to mozesz isc dalej
ale ogolnie