Wpis z mikrobloga

Niech ktoś mi wytłumaczy, bo zajmuje nie to już od dłuższego czasu, dlaczego feministki uważają, że rozebranie się albo umieszczenie hasła typu 'mam cipkę' na transparencie to sensowne stanowisko polityczne, z którym można wyjść do ludzi i reprezentować nim swoje poglądy?
#4konserwy #neuropa #4konserwy
m.....g - Niech ktoś mi wytłumaczy, bo zajmuje nie to już od dłuższego czasu, dlaczeg...

źródło: comment_qmyS2gBvWufaH6h2EznserkgGiWGPUHp.jpg

Pobierz
  • 62
Niech ktoś mi wytłumaczy, bo zajmuje nie to już od dłuższego czasu,


@madegg: to wyjatkowo malo lotny z ciebie wykopek, skoro nie zauwazyles jeszcze ze na demonstacjach ogolnie umieszka sie proste, kontrowersyjne hasla jak "mam cipke", "zakaz pedalowania", "uber-hiv" albo karykatury politykow.

Kolejny dzien, kolejne informacje przyswojone, jeszcze troche i wyjdziesz na prosta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xandra: Jesli rzeczywiscie chcesz, zeby sytuacja katolikow w Polsce sie zmienila, zarowno jak pozycja kosciola stracila na wartosci - mozes zrobic jedna, wspaniala rzecz - nie pisac w tym temacie ma wykopie. W ten sposob nie bedziesz osmieszac naszej strony barykady, na przyklad poprzez porownywanie wulgarnego hasla na demonstracji do celebracji. A robisz to niestety prawie kazda, pseudo-inteligentna wypowiedzia, z ktorej po prostu wylewa sie jad, w dodatku taki, ktory dawno
@macadamia: Jasne udawajmy, że nic się nie dzieje, schowajmy głowę w piasek - TEMAT SAM ZNIKNIE. To samo próbują propagować klechy, którym nie na rękę jest, gdy dzieci dowiadują się, że były molestowane, przykład co powiedział jeden klecha" Edukacja seksualna w szkołach. Biskup Dec: Bardzo niebezpieczna pokusa szatana
Co się okazało?

Na lekcji WDŻ dziewczynki opowiedziały o molestowaniu przez księdza. Do Sądu Rejonowego w Nowym Targu wpłynął akt oskarżenia przeciw księdzu
jedni nie lubią gejów, drudzy taksówek - co oznacza, albo jaki ma iść przekaz za pomocą poinformowania na transparencie, ze jako kobieta posiada się kobiece narządy płciowe?


@Poro6niec: No kolejny niedzielny zaspaniec! Tu nie chodzi o to, ze sie czegos nie lubi - tylko o krotkie haslo dotyczace zagadnienia.

A co do przekazu, to bardzo prosta sprawa (zeby bylo jasne - ja sie z tym nie zgadzam, ja tylko edukuje durne
@xandra: ¯\(ツ)_/¯ Szkoda, pozostane w takim razie przy probach pokazania naszej strony jako racjonalnych ludzi, ktorzy nie skacza z tematu feminizmu na pielgrzymki a potem z pielgrzymek na pedofilie ¯\(ツ)_/¯ I ktos taki wspomina o horyzontach XDD