Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@anarchy_
1. W niektórych grach jest możliwość gry myszka, xbox od jakiegoś czasu daje taką możiwość twórcom.
2. Ja bym brał xbox raczej
3. Film sobie możesz obejrzeć ;)
4. Netflix jest, hbo chyba też
5. Tak gry się kupuje. Na xboxie masz jeszcze game pass i ea access. I poza tym jak chcesz grać online to musisz mieć golda, lub plusa.
@tomek7912: po co mu xbox skoro obecnie i tak ma pc, a wiekszosc gier na xbox-a jest tez na PC? xd
@anarchy_: na PS masz mase exsow(gry które są tylko na jednej platformie, xbox nie ma żadnych bo jest łączoną platformą z PC)
Co do ceny gier to są sporo wyższe, ale w rzeczywistości są tańsze - gra na premiere kosztuje 300zł, przechodzisz w tydzien i odsprzedajesz za 260, wiec
@iMarek22 Nie wiem. Chociażby lepsza wydajność, keśli chodzi o xbox x niż ps pro. Ja mam ps4 a w rzadne ekskluzywne produkcje nie grałem :P. I podoba mi się rozwiązanie z game pasem i ea access.
rzadne


@tomek7912: xd. To że nie grałeś w żadne exy to nie znaczy ze są słabe. Konsola jest stworzona głównie do grania, a jeżeli miałbym sie obchodzic smakiem ze nie moge zagrac chociazby w Uncharted czy inne gry stworzone jedynie na PS4 to mijało by sie to z celem. A i z tego co słyszałem to microsoft chce sie dogadac z sony w sprawie game passa wiec nie wiadomo czy nie
@anarchy_:

1. Raczej nie, ewentualnie na xboxie

2. PS4, xbox ma biedne exclusivy a poza exclusivami nie ma żadnych powodów by kupować jakąkolwiek konsolę

3. To nie komputer. Dostępne są tylko gry i filmy

5. Ogólnie drogo, drożej niż na PC, płatne multi (abonament producenta), mniej keyshopów. Niektórzy mówią, że są w stanie wychodzić mniej więcej na zero bo jak skończą grę to odsprzedają pudełka.

Szkoda życia na konsolę, zwłaszcza, że
@anarchy_: Oho zlot znafcuf i te mityczne nowe generacje. Jak wyjdą to za kilka lat, szkoda tyle czekać i omijać tyle świetnych tytułów na PS4 czy XONE.

1.Jasne, dasz radę ale granie w FPS to katorga.
2.To zależy, Sony ma sporo mocnych exów ale po zakupie Xboxa dostaniesz dostęp na kilkanaście dni do XGame Passa co otworzy ci dostęp do sporej ilości gier.
3.W przypadku Xboxa możesz sobie popisać na niego
@anarchy_:
1 konsola przynajmniej dla mnie i większości użytkowników służy do relaksowego wieczornego grania na kanapie ;)
2 ps4 pro
3 czesto mam uruchomione spotify z ps4 na soundbarze w dzień + odtwarzacz blu ray
4. tak wszystko jest
5 ja zawsze kupuje abonament na cały rok, służy mi to do grania online + co miesiąc 2 darmowe gry .w PSStore często jest dużo promocji i mozna fajnie wychaczyć różne tytuły!