Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że w ostatnich tygodniach robiąc zakupy na Banggood przez TopCashback zalicza mi jedynie 20-30% wszystkich transakcji, a reszta po prostu gdzieś przepada :/ TC nie posiada funkcji odwołania dla zakupów na BG. Można coś zrobić w tej sytuacji ?? czy Wam też Mirasy sporo transakcji nie zalicza do cashback ?

#topcashback
#banggood
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kemp666: ja robiłem zamówienie jak było to promo nie dawno 3$ ekstra za zamówienie powyżej 10$. Ani tych trzech dolarów ani Cashbacka za zamówienie. Fajne promo #!$%@?
@kemp666: @PaulStone: @widmo82:

niestety zaliczanie BG na TCB stało się mega losowe nie wiedzieć dlaczego.
najgorsze jest to że nie można rozpisać claim na BG dlatego zakupy stają się ryzykowne.
w moim przypadku w tamtym 2 tygodnie temu nie zaliczyło cashbacku na 3.5$, a dzień później na promocji 3$ zaliczyło mi cashback 0.78$ i 3$ bonusu do 4h...
więc coś jest nie halo;/
@PaulStone: ticket na support, ale daj im właśnie 2 tyg. na naliczenie 3$ jeżeli naliczyło ci cashback z ali
jeżeli nie naliczyło ci cashback z ali to działaj już.
miałem tak raz, że naliczyło mi cashback, a 3$ dodatkowych nie. Zgłaszałem to na support po 2tyg i dopisali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wish666: ech nic nie zrobię bo jak wybieram AliExpress to niby pokazuje daty w których było przejście udane z ich strony na daną i oczywiście nie ma tego dnia. Czyli "niby" nic nie było tego dnia.
@widmo82: @wish666: @PaulStone: napisałem w tej sprawie ticketa do obsługi TC i o dziwo otrzymałem pomoc. Napisali, że zlokalizowali zaginione transakcje i faktycznie na moim koncie zostało to wszystko dodane - CUD. Więc jeśli czegoś nie widać to piszcie do supportu, jak widać pomagają i mam nadzieję, że to nie był wyjątek.
@kemp666: Czekałeś 14 dni od otrzymania paczki? Bo coś takiego jest napisane na ich stronie:
"If you're purchasing with AliExpress, it can take up to 14 days from the delivery date for your cashback to track. As well as this if you haven't already, please mark the items as received on AliExpress and allow 14 days from this point?"

U mnie minęło ponad 7 dni od zamówienia i ani śladu transakcji.
@henk__: pisz do obsługi ticketa jak najszybciej, bo do 7 dni mogą jeszcze namierzyć przesyłkę i dodać cashback. Generalnie jak pogadałem z obsługą to teraz wskakują mi max. do 24 godzin ale przed tym to nie zaliczało mi połowy transakcji, więc dobry kontakt z obsługą przy TC to podstawa.