Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co zrobic kiedy facet czuje sie gorszy ode mnie?
Nie dalam mu zadnych powodow zeby tak bylo ale jestem troche bogatsza od niego, mam swoje mieszkanie, jestem po studiach a on nie jest. Absolutnie mi to nie przeszkadza ale on ciagle mowi np ze gdzie jest moj poziom a gdzie jego. Wspomina ze on skonczyl tylko zawodowke a ja koncze juz 2 studia. Nie wiem co ja mam zrobic zeby jakos go podniesc na duchu?
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem do jakiego stopnia twój facet tak się czuje, ale wiem, że też kiedyś taki byłem, poszedłem z tym do psychologa i okazało się, że mam AvPD. uświadomienie sobie tego problemu (faktu, że to jest faktycznie zaburzenie i tak nie powinno być) i aktywna terapia pomaga, jeśli faktycznie czuje się dużo gorszy prawie bez przerwy to polecam przynajmniej delikatnie zasugerować coś takiego.
@AnonimoweMirkoWyznania: daruj sobie taki związek, to się będzie pogłębiać, a jego chore kompleksy zmarnują Ci życie. Jedyne wyjście, to jakby on naprawdę zaczął pracować nad tym, przestał się porównywać i być może znalazł sobie swoją niszę w której też jest bardzo dobry. Inaczej to problem będzie się pogłębiał.