Wpis z mikrobloga

#kanada #emigracja zapraszam do obserwacji: #mirekwkanadzie
No to dzisiaj szybki temacik #narkotykizawszespoko i #marihuana
Wczoraj po przyjeździe dostałem od znajomego mały prezencik widoczny ze zdjęcia.
W Kanadzie można posiadać ponad 30 gram przy sobie, nabyć można w sklepie bez żadnych recept.
Czyli: "Poproszę mleko, chleb i 5 gram od Snoop Doga" :)
Jestem raczej rekreacyjnym użytkownikiem ale podoba mi się taka opcja. Niedługo więcej zdjęć informacji i filmików. Miłego dnia!
Pobierz volver021 - #kanada #emigracja zapraszam do obserwacji: #mirekwkanadzie
No to dzisiaj...
źródło: comment_DDly8KSSdGVgs7hntZUjXoCn7tnlXKL0.jpg
  • 24
@volver021: i o to chodzi. edukacja i zdrowe podejscie do tematu marihuany, ktore na przestrzeni ~5 ostatnich lat zmienia sie diametralnie w wielu krajach nawet UE. U nas to dalej NARKOTYK, ktorego przez nagonke medialna i społeczna starych betonow nawet lekarze boją sie przepisać choremu gdy juz jest legalna (!). Rozumiesz? narkotyk! tym da sie nacpac! a cpuny to wiadomo jak wygladaja - jak ci na dworcach w latach 90. za
@volver021: moze, narazie widzisz co sie dzieje. dalej mozesz sobie narobić kłopotów i stracic kupe czasu na komendzie jak znajda u ciebie marihuane z cbd, ktora jest w pełni legalna bez recepty. lekarze dalej nie chca wypisywać marihuany z 19% thc mimo ze jest legalna. teoretycznie mozemy, ale praktycznie nie mozemy uprawiac marihuany zarowno tej z cbd jak i thc nawet majac swoja firme, za to mozemy je sciagac np. ze
jakby ktoś był ciekawy jak wyglądają ceny i w co można się zaopatrzyć to w Ontario na razie można tylko kupić online na ocs.ca ;)