Wpis z mikrobloga

Odznakę już mam, ale nie osiadam na laurach i oddaję dalej. Postawiłem sobie za cel odznakę zasłużonego dla dobra narodu, ale będzie to ciężkie do zdobycia ze względu na to, że moja hemoglobina jest cały czas w dolnej granicy i to czy przyjmą moją krew to jak gra na loterii. No nic, jutro się zobaczy, czy przyjmą czy odeślą z kwitkiem i miesięcznym banem na oddawanie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#rckik #krew #krwiodawstwo
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Conscribo: suplementuj żelazo i bedzie ok
Jako HDK masz prawo nawet bezpłatnie do żelaza
Ja miałem problem z hemoglobiną a teraz tydzień przed donacja biorę 3 tabletki dziennie i HGB zawsze koło 16.
@Conscribo jak idziesz oddać krew, ale Ci się nie udaje to wracasz tego dnia normalnie do pracy po tym? Mam niskie ciśnienie i też zawsze decyzja o pójściu oddać krew jest dla mnie loterią, czy w ogóle mnie dopuszczą, a nie lubię niepotrzebnie robić zamieszania w pracy.
@Conscribo też biorę od 2 tygodni Sorbifer Durules i czekam właśnie w kolejce do lekarza, żeby mnie zdyskwalifikował oficjalnie ()
Pierwszy wynik równie kiepski co ostatnio, drugi wykazał poprawę.
@Peran7 ile czasu trzeba czekać na widoczną w wynikach poprawę? (12.3 miesiąc temu do 12.6 dzisiaj, z tym, że dopiero w połowie miesiąca zacząłem brać żelazo w tabletkach)