Wpis z mikrobloga

@reaveres: no gadalem z wieloma facetami, w tym kilkoma ruchaczami zaliczajacymi co tydzien nowa i zaden na takie cos nie leci, jedyne na co moga leciec u takiej chamskiej panny to wyglad i nic wiexej, a gdyby byly po prostu normalne z charakteru to moze ktos by je chcial nir tylko do ruchania
  • Odpowiedz
@BajerOp: oczywisxie, koronny argument, wygrales dyskusje
A tak serio, nigdzie nie stwierdzilem ze tak robia wszystkie laski, to po pierwsze
Po drugie, az dla ciebie sprawdzilem, jakis gowno fanpage "jestem zolza" ma polubione ponad 0,5mln lasek, inne strony pewnie podobnie
Czesto mi na fejsie sie przewijaja posty z tych stronek bo ktoras ze znajonych je polajkuje albo skomentuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BajerOp: oczywisxie, koronny argument, wygrales dyskusje

A tak serio, nigdzie nie stwierdzilem ze tak robia wszystkie laski, to po pierwsze

Po drugie, az dla ciebie sprawdzilem, jakis gowno fanpage "jestem zolza" ma polubione ponad 0,5mln lasek, inne strony pewnie podobnie

Czesto mi na fejsie sie przewijaja posty z tych stronek bo ktoras ze znajonych je polajkuje albo skomentuje

@TomekABC123: każda kobieta którą znam nie jest "zołzą". Smutne jest to jak
  • Odpowiedz
@BajerOp: o ja #!$%@? xd
A ile ich znasz?5, 10?
Serio, bialorycerstwo chyba weszlo u ciebie za mocno, kobiety same siebie tak postrzegaja i sie tym chwala, ja pytam tylko czemu sa z tego takie dumne
Tylko prosze, odnies sie konkretnie do tego zdania wyzej, i nie wyjezdzaj z jakimis tekstami o moim zlym postrzeganiu kobiet, czy zlym towarzystwie
  • Odpowiedz
@BajerOp: jak chcesz to moge zrobic ankiete za chwile, zobaczymy co mysla inni uzytkownicy

Zadalem proste pytanie, skoeo laski same okreslaja sie jako zolzy, to dlaczego twierdzisz ze to smutne jak je postrzegam?(podpowiem:same tak sie postzregaja)
  • Odpowiedz