Wpis z mikrobloga

@Vatos_Locos: Najlepsze że rok temu też mówili żę CR się skończył. Prawda jest taka że jego gra zmądrzała, a i coraz więcej ludzi zauważa jego wpływ na resztę drużyny. Jego poziom wolicjonalny, ambicja, one pchają całą drużynę w sposób który ciężko opisać. Gdy Messi spuszcza głowę, to Ronaldo jest tak #!$%@? że żaden z kolegów z drużyny ani myśli odpuszczać. Można wiele mówić o talencie do gry w piłkę, ale wpływ
  • Odpowiedz
@Krisu_7: nie ma sensu już go tak nadmiernie hajpować, zagrał ten rewanż jak typowy CR, według statystyk zrobił awans Juventusowi, w rzeczywistości to 'tylko' dwie główki i karniaczek, poza tym niemalże nic, tylko tyle i aż tyle. To nie dzięki niemu Atletico nie istniało w ataku przez cały mecz, tego wpływu mentalnego Juve z jego strony myślę, że też nie potrzebowało tak dużo, bo wystarczy przypomnieć dwumecz sprzed roku z Realem,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Traderrr: Nie wiem po co na siłę próbujesz szukać u niego cech jakie stracił bo ma 34lata czy umniejszać jego wpływ na drużynę.Kogo obchodzi ile potrzebuje strzałów na bramkę? Inni nie mogą więcej strzelać skoro są bardziej skuteczni? XD Oprocz goli również zagrał na bardzo dobrym poziomie tak jak całe Juve i nie były to same łatwe zagrania. On sprawił że 3 gole z takim przeciwnikiem i takiej stawce wyglądają jak
  • Odpowiedz
@Krisu_7: Zanim odpiszesz, to przeczytaj dokładnie co się do ciebie napisało. Nigdzie nie napisałem, że słabo zagrał (napisałem że swoim stylu), ani że bez niego Juve by na pewno awansowało. Napisałem, że przypisywanie takiej zajebistości jaką tu się od wczoraj mu wypisuje to przesada.
Jakie cechy stracił bo ma 34 lata? W grze kombinacyjnej jest co najwyżej średni (z pojedynczymi przebłyskami na cały sezon) od jakichś 5-7 lat, efektywność dryblingów utrzymuje
  • Odpowiedz