Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wojtas_mks: O cholera, chcę poznać twoje dane do tej tezy o 99% związków lesbijskich i podziałach płciowych w nich.
Bez wykręcania się, dawaj szczegóły. ( ͡º ͜ʖ͡º) ma być dokładnie 99%, dokładnie jedna musi być męska, najlepiej z wąsem.

Wejdź sobie na Reddita, na największego suba o WLW- Actuallylesbians i zobacz jakie głupoty prawisz. Znam setki lesbijek, jak nie więcej i tych idących w stronę butch
  • Odpowiedz
@PilariousD I teraz nie wiem czy mnie trolujesz, czy serio uważasz, że jak dwóch chłopczyków się liże to jest spoko. Niech jeszcze sobie próbują dziecko zrobić nie? A potem się zdziwią, jak to jest, że dwóch chlopakow nie może mieć dziecka. Jak im wytłumaczysz? Że natura się jebneła i źle stworzyła człowieka. Że natura jest nietolerancyjna?
  • Odpowiedz
@jPaolo2: Nie mówiłabym za nikogo, kto jakie ma preferencje. O swoich pierwszych zauroczeniach pewnie opisują jakieś bi, czy o przemianach T. Ale zdjęcia wrzucają pary WW, więc dla porównania chyba idealny sub.
  • Odpowiedz
@Czarnyczlowiek ale on może myśli np. że homoseksualizm jest zaraźliwy, i zabiera radość z życia, wtedy boi się, że zostanie zarażony i straci najważniejszą rzecz ma w tym rację, ale to inna sprawa


@NieOgarniamWykopuBomNormik: a nie może go po prostu brzydzić sama myśl o stosunku seksualnym dwóch facetów? Mnie brzydzi, a lesbijki nie brzydzą - jak pewnie 90% facetów ¯\_(ツ)_/¯
Oczywiście nie mam nic do gejów - niech sobie robią co
  • Odpowiedz
Rozumiem, że każdą dziewczynę w krótkich włosach będziesz porównywał jako męską stronę, więc rób to samo w związkach heteroseksualnych. Każdego pana z dłuższymi włosami podciągaj za kobietę i na odwrót.


@GoplanaLodz: Kolega @PilariousD na pewno przegiął (z tą kategorycznością i 99% ) nie mam danych, widziałem tylko parę par homoseksualnych (i męskie i damskie) i hm... wysunął bym hipotezę, że jednak często jest tam podział nazwijmy to na mocniej dominującej osoby
  • Odpowiedz